Pomoč -avstrija kmetijska apoteka

makleja  

član od: 6.10.2008

sporočila: 11

tema odprta - 31. mar 2009 11:10 | ogledi: 2.465 | odgovori: 5

Prosim ali kdo ve,kje v Borovljah ali Celovcu v Avstriji je kmetijska apoteka?

makleja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. mar 2009 12:56

Nimam pojma. Sem pa prepričana, da imata obe lokalni skupnosti svoji uradni spletni strani, kjer piše, kakšne storitve, trgovine itd...se da v kraju dobiti in da so tudi zemljevidi obeh krajev dostopni na spletu. Vendelina jr.

makleja  

član od: 6.10.2008

sporočila: 11

1. apr 2009 11:09

Vendelina jr. je napisal/a:
Nimam pojma. Sem pa prepričana, da imata obe lokalni skupnosti svoji uradni spletni strani, kjer piše, kakšne storitve, trgovine itd...se da v kraju dobiti in da so tudi zemljevidi obeh krajev dostopni na spletu. Vendelina jr.
Poglej no,pa ti si edina inteligenca,.............................. spraševala sem, kdo ve! makleja

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

1. apr 2009 11:21

beate.cekoni@aon.at +43 (0)4227 5655 To je veterinarka v Borovljah. Pokliči, bo najbrž vedela, mogoče zna tudi slovensko. Pod lekarno specializirano za živali pa ne najdem nič. fresh

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

1. apr 2009 13:36

makleja je napisal/a:
Vendelina jr. je napisal/a:
Nimam pojma. Sem pa prepričana, da imata obe lokalni skupnosti svoji uradni spletni strani, kjer piše, kakšne storitve, trgovine itd...se da v kraju dobiti in da so tudi zemljevidi obeh krajev dostopni na spletu. Vendelina jr.
Poglej no,pa ti si edina inteligenca,.............................. spraševala sem, kdo ve! makleja

Makleja, nesramna pa res ni treba biti, no. Si dobila povsem prijazen namig, kako priti do podatka. In ti?

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

1. apr 2009 20:09

v nasprotju z maklejo moram pohvaliti vendelino jr. vedno se trudi pomagat.vendi kar tako naprej.pa lep pozdrav. hmm Sporočilo je spremenil(a) WRAN51 dne 02. apr 2009 08:40:55

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti