Zeleni čaj

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

1. apr 2009 10:54

ja lahko piješ za žejo, samo ne pozabi na vsebnost kofeina,da ne bo kakšnih težav... kodelica zelenega čaja (cca. 35mg/dl) je približno enako kot espresso (200mg/dl), ki ga piješ v veliko manjši količini kot čaja, navadna kava pa ima približno enako količino kofeina (40 mg /dl), instant kava pa še celo manj kot čaj. filter vrečke pa odvisno od okusa. jaz bi izbral nekaj z aromo, po možnosti z naravno. ali jasmin ali bergamot. twinings je čisto spodoben in cenovno ugoden. v maksiju pa imaš tudi boljše vrečke, se splača pogledat. cellnet

Tanjika82  

član od: 30.3.2009

sporočila: 90

1. apr 2009 11:20

No, meni pa je še najbolj všeč navadni zeleni čaj brez arome ali pa od Twiningsa z meto. Vedno pa v čaj dodam par kapljic mleka. Tanjika82

lukaurban  

član od: 24.11.2006

sporočila: 104

1. apr 2009 13:44

Jaz kopujem zeleni čaj v DM-u. V razsutem stanju imajo dve vrsti čaja znamke Alnatura, eden je gunpowder drugi pa sencha. Prvi je močnejši, sencha pa je bolj blag in manj greni. Oba se mi zdita kvalitetna cena pa je tudi sprejemljiva cca 3 € za 100 g vrečko. lukaurban

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti