Facebook

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

13. mar 2009 7:27

Jaz tudi na FB, pa moj mož tudi. Otroci pa še ne. Ta starejša (11) je na NETLOG pa MSN-ju, tamlajša (9) pa se sploh ne zanima za to. Kakšno igrico poigra tu pa tam. kruhy

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

13. mar 2009 9:25

seveda!!!!!!!!!!! kruhy

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

13. mar 2009 9:45

Loni je napisal/a:

No, pa sem malo čarala po FB in skreirala skupino, prvič, upam, da je ratalo. Nadgradnja pa kdaj drugič.

Loni Makaroni

Jaz te tvoje skupine nikakor ne najdem.

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

13. mar 2009 9:47

Evo, da bo bolje razumljivo zakaj je zame FB agresiven, nasilen,onesnažujoč... Verjetno je dovolj že to dejstvo, da sem se tista 2 dni, kolikor sem kraljevala na FB počutila zelo slabo. Neprestane prošnje za prijateljstvo (ki jih seveda z lahkoto zavrneš, ampak jaz sem to čutila kot nadlegovanje in nasilje), pogovori na vpogled vsemu kar leze in gre (vem ja, zasebnost se da nastavit, pa še kaj drugega tudi), misli in slike ljudi, ki jih ne poznam in ki si jih ne želim poznat,pa potem vabila v neke "klube" ljubiteljev nečesa, oboževalce nečesa, prijateljeve nečesa....brrrrrrr MSN mi je recimo povsem druga pesem in ga tudi dnevno uporabljam. Zame v glavnem to ni. Za nekoga pa je. Imam svoj krog ljudi s katerimi brez problema najdem kontakt tako ali drugače. Tudi sorodnike in prijatelje v tujini. Pa zato ne rabim FB. Zame pač ni.

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

13. mar 2009 17:01

FB je zakon in zaradi FBja sem pridobila nazaj prijateljstva, ki so bila že zdavnaj prekinjana. Sploh zanimivo je bilo navezati stike s tistimi, ki smo skupaj hodili na morje, ko sem bila še v pleničkah. Pa znanci iz OŠ, faksa... ki so bili le znanci in se zato prijateljstva niso ohranila, vseeno pa je zanimivo videti, kaj so v svojem življenju dosegli.

 

Z enim stavkom- KulSlo in FB sta pri meni konkurenčna in bi težko rekla, da je kateri pomembnejši. Mogoče KulSlo za kakšen %, ker tukaj se le že nekaj let (na FB pa malo bolj frišna in je zato še toliko bolj zanimiv).

Lep dan in veliko se smejte

gianja  

član od: 10.11.2004

sporočila: 203

13. mar 2009 17:19

Tudi jaz sem na Facebooku in bom povedala svoje mnenje. Men se ne zdi Facebook čist nič nasilen, kot pravite tukaj. Gor sem tri mesece, pa se ni še ni zgodilo, da bi začutla kakšno nasilje ali agresijo. Vedno znova pa me presenetijo posti na Kulinariki za katere bi lahko rekli, da so agresivni. Kaj vse je bilo napisano v Pomladnem reportu in še v ostalih temah. Poglejte si današnjo temo Debelost nič pametnih komentarjev, samo pluvanje. To je moje mnenje. Lep sončen dan še naprej gianja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

13. mar 2009 17:38

Vsak ima pač svoje mnenje, svoje razloge, svoj pogled. In vsak ima pravico do lastne odločitve. Vsekakor ima internet svoje pasti, če se jih zavedamo ali ne, je pa druga pesem.

rimljanka - zasebno mnenje

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

13. mar 2009 18:17

Pri nas smo na FB vsi razen najmlajšega sina. Hčerka in mož tudi na netlogu.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti