Avstrija - 14 dni - €500

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

20. mar 2009 9:09

oj, seveda se da... vse se da... le flexibilen in iznajdljiv moraš biti... pa energije moraš dosti imeti... v dobri družbi lahko tudi štopaš.. kuhalniček imaš s sabo in nekaj lahke posode... z minimalno prtljage - armaflex, spalka, kozica, lonček in žlica, pa nekaj cunj, ščetko... da ni nahrbtnik pretežek.. ker potem se samo martraš s tisto težo... in.... jaz bi si kot izziv vzela celo to... kako preživeti brez denarja... greš na potovanje in se preživljaš tam, kjer si... to je res za pogumne - jaz bi si skrila nekam denar - da bi se počutila bolj varna... in nato na ulici zslužiš - risanje karikatur, igraš na inštrumente, narediš predstavo, se oblečeš v klovna in zabavaš ljudi.... najboljše umetnike sem na potovanjih spoznala prav na ulici - neverjetno! če pa nisi ravno tak tip, pa so še druge varijante - recimo pomoč pri ljudeh za hrano in prenočišče... to vse sem navrgla le kot možnosti in v razmislek... čeprav sem tudi sama to včasih prakticirala... moraš res biti pogumen - oz. tip za to... pa, pa inteligentka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti