Totalni odklop

mamica03  

član od: 13.11.2007

sporočila: 87

24. feb 2009 21:21

Ni čbat Vendelina jr. , seveda jim bom povedala kdaj pridem nazaj, a bom malce prikrojila resnico zaradi različnih okoliščin, ki jih tukaj ne bi rada na dolgo in široko...saj se razumemo. V glavnem, čas si bom predvidoma vzela tja do približno sedme ure zvečer, če smo že pri časovnem orientirju Bom pa pregledala vse posredovane linke ter se zahvaljujem za vse predloge podane do sedaj, mi je pa na misel prišlo, da bi tema znala biti zanimiva oz. kar uporabna za nekoč nekje za marsikoga tukaj mamica03 Sporočilo je spremenil(a) mamica03 dne 24. feb 2009 21:21:26

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. feb 2009 22:17

Kakšen dan neki, jaz si vzamem en teden na leto in uživam od prve do zadnje minute, to je takrat ko se postim od vsega. Lani se sicer ni izšlo oziroma je trajalo samo 4 dni, ma je bilo tudi to zadosti za napolniti baterije.

Drugače grem na dom moje mame, v Idrijskem hribovju, kjer je skoraj samota vseh samot, iz naše gmajne se vidi v Ameriko, tako daleč je (to so nam natolcevali kot otrokom in sva s sestro potem mahali sestričnama v Wisconsin). Kjer je čuden občutek, ko greš zvečer spat, ker je smrtna tišina in v stilu palčka Smuka črnočrna tema, edino motorizirano bitje je poštar, najbližji sosed je kako grapo stran. Skratka super.

Loni Makaroni

mamica03  

član od: 13.11.2007

sporočila: 87

24. feb 2009 22:37

No ja Loni, ti se lahko pohvališ blagor tebi mamica03

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

25. feb 2009 7:49

Slovenija ima take kotičke na ˝vsakem vogalu˝. Zaviješ ven iz mesta in uživaš v okolici. Saj ti ni treba nekam hoditi. Meditiraš lahko tudi v naravi. Imaš mogoče še kaj drugega za bregom ? LENČA http://www.moj-album.com/uredi/lencaa/144316

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

25. feb 2009 8:06

Pa misliš, da ti bo uspelo doseči cilj? Ali se boš lahko odklopila in napolnila z energijo na ta točno določen dan, na točno določenem mestu, do določene ure? Vedno sem mislila, da če imaš vsega poln kufer, pobereš šila in kopita in greš nekam, dokler je še sila. Čudno se mi zdi tako načrtovati vnaprej tistih par uric, razen če bi šlo za en malo daljši oddih, vsaj vikend nekje... Ali bi rada le opozorila domače kako je, če te ni? Potem bi še razumela tale načrt...
LENČA je napisal/a:
Imaš mogoče še kaj drugega za bregom ?
Vse bolj se tudi jaz to sprašujem Dost heca, tudi jaz poznam eno lokacijo, kjer se vsekakor napolniš, je miru, svežega zraku, dosti možnosti za sprehode, tudi penzion, kjer bi se dogovorila za sobo, le malo predaleč za tvoje kriterije. matilda

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

25. feb 2009 8:14

Morda ima mamica tudi kaj drugega za bregom, seveda se tega tukaj ne bo razlagalo.. Vsak rabi svoj odklop tak ali drugačen, škoda je le, da se nekatere stvari še vedno tako obsojajo v tej naši puritanski družbi. Kakršen koli bo že odklop, naj bo uspešen in s čim manj slabe vesti. Žal nimam nekega pametnega predloga, se pa spomnim, da je bilo pred časom že tule govora o najemu apartmajev za en dan z vsem udobjem, odmaknjenega, pa se ne spomnim linka.

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

25. feb 2009 8:22

tulka je napisal/a:

Moycaa je napisal/a:
Tulka - eno vprašanje zate. :) Glede na to, da praviš, da imate kočo na Veliki planini v žlahti - ne, ne bi je najela - zanima me nekaj drugega. ale je gor planšarija, kjer bi lahko pripeljali otroke, da vidijo, kako je to včasih potekalo. Pripravljam program za poletje pa malo že nabiram informacije. Moycaa

 

Živjo,

gre za planšarijo, vendar nihče več ne pase :(. Kot je napisala anaeva, pa obstajajo planšarije, kjer z veseljem vse pokažejo in razložijo. Vem za eno nad Tržičem, kamor smo mi peljali naše šolarje če te zanima, se pozanimam za naslov in telefon.

[hrosc-rdec] tulka
Tulka, neizmerno bi ti bila hvaležna. Hvala že vnaprej! Moycaa

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

25. feb 2009 9:27

mamica03 naj kar odklopi, ali ima še kaj drugega za bregom pa ni naša stvar. Tudi če ima, kaj potem? Saj gre zanjo, ne za nas.

 

Meni se zdi, da nima kaj drugega zadaj, ampak si zelo zelo predstavljam, kaj potrebuje. In prav je tako. Ker samo zadovoljna mama je dobra mama in če potrebuje en dan zase, naj si ga tudi privošči na način, kot njej najbolj ustreza. Upam le, da bo z našimi napotki uspela najti kraj, kjer se bo odklopila, pa kar koli to zanjo že pomeni.

Mamamia

mamamia

mamica03  

član od: 13.11.2007

sporočila: 87

25. feb 2009 9:37

LENČA in matilda, čisto malo sta zašli in tudi vidve nič bat, če bi bilo kaj tako prijetnega, bi se že pohvalila Res, potrebujem totalni odklop od vsega skupaj in žal tudi takšne stvari se ne da speljati brez organizacije, vsaj pri meni. In vem, da si kakšen petek to lahko privoščim, zato sprašujem in se seveda priporočam še za kakšen bolj konkreten predlog sama pa seveda brskam in iščem na vse strani, a zaenkrat brez vidnejšega napredka v tej smeri pa bo že... mamica03 Sporočilo je spremenil(a) mamica03 dne 25. feb 2009 09:38:14

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

25. feb 2009 12:55

TORTICA je napisal/a:
Vsak rabi svoj odklop tak ali drugačen, škoda je le, da se nekatere stvari še vedno tako obsojajo v tej naši puritanski družbi.
Katere so te stvari, ki se obsojajo? A kdo tu sploh koga obsoja?? matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti