Hvala vsem. Nekaj se je nabralo, sicer pa se stran res počasi odpira in verjamem, da je kdo zgubil potrpljenje. Časa je še 5 dni in če se bo še kdo želel potruditi, je tukaj direkten link nanj.
http://www.islandreefjob.com/#/most-recent/watch/Sv7S6Mqyt
lp Vesna
The best job in the world
Sem prispevala svoj klik, držim pesti.
ivaana
Evo, pa še moje, doma sem pa prvi večer "zas...", ko sem pritisnila prvo zvezdico
- ja no, takle mamo.
Evo, pri nas v službi klikajo..... : ) Pa upam, da še kje drugje, : )
lidka [sonce]
Tudi mojih 5
.Srečno!
tamala69
pa še mojih 5 zvezdic ;)
Petya
Evo zvezdice še z moje strani... Držim pesti...
Upam, da bo Andreju tudi mojih 5* olajšalo pot do željenega cilja.
sonce51
Ima tudi moje zvezdice. Jutri klikamo še v službi.
PACKA
Pa moje tudi,srečno
lp goga
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
