Tudi mojo petico ima!
daga
The best job in the world
Ojej, saj to je prava dogodivščina. Sem vse ladjice potopila, preden se je končno odprla prava stran in sem uspela dodati zvezdico.
Cila Ja, zdajle popoldan pa res melje in melje. Zgleda da se eni trudijo sesut srtežnik.
lp Vesna
Prislužil si je tudi mojih 5 zvezdic. Upam, da mu bo uspelo
LP Nana
Nana Evo, še enkrat 5 zvezdic z domačega računalnika.
Moycaa
No, pa še mojih pet![]()
The best punce!
lp Vesna
A lahko še kdo prosim.
lp Vesna
Jaz sem tudi zraven!
Danes pa kot po maslu. ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
