The best job in the world

Tudi mojo petico ima! daga

Ojej, saj to je prava dogodivščina. Sem vse ladjice potopila, preden se je končno odprla prava stran in sem uspela dodati zvezdico.

Cila
Ja, zdajle popoldan pa res melje in melje. Zgleda da se eni trudijo sesut srtežnik. lp Vesna

Prislužil si je tudi mojih 5 zvezdic. Upam, da mu bo uspelo

 

LP Nana

Nana
Evo, še enkrat 5 zvezdic z domačega računalnika. Moycaa

No, pa še mojih pet

Blanchy
The best punce! lp Vesna
A lahko še kdo prosim. lp Vesna

Jaz sem tudi zraven!

Mojca

Danes pa kot po maslu.

barbara9

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.