Evo še mojih 5 Zvezdic :D
velik sreče!
dasa.a :D
The best job in the world
Evo še mojih 5 zvezdic... Andreju pa želim več kot 5 zvezdic sreče...
lp anchy
opa, sem prebrala da dela kot model:P
femica
Ne, to ni on, če si dala njemu pike si se zmotila. Napako lahko popraviš in glasuješ za Andreja. Pa da ne boš link preveč iskala je tukaj direktna povezava.
http://www.islandreefjob.com/#/most-recent/watch/Sv7S6Mqyt
lp Vesna
Evo Reca, tudi z moje strani 5 zvezdic. Kaj pa če res gre, kolk ga boš pogrešala.
Malčica
Podpora tudi z moje strani ;)
travica85
Evo 3x5 zvezdic od nas.
jass
Zvezdice oddane.
gobica1402| MALČICA je napisal/a: |
| Evo Reca, tudi z moje strani 5 zvezdic. Kaj pa če res gre, kolk ga boš pogrešala. Malčica |
Tako, 5 zvezdic za Andreja. Upam, da bo šlo, ko nas toliko navija zanj.
dhKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
