Pa še 5 zvezdic.
Margot
The best job in the world
Še 5 zvezdic za soimenjaka :)
Dodanih še mojih 5 zvezdic. Upam, da pomagajo, in se nam javi iz sanjske službe..........
Pozdravček,
korosica
Evo še od mene 5 * !
kokos
Hvala punce. Teh glasov se kar nabere, če človek takole tečnari. Do torka pa imamo še čas.
http://www.islandreefjob.com/#/most-recent/watch/Sv7S6Mqyt
lp Vesna
| Reca je napisal/a: |
| Ne, to ni on, če si dala njemu pike si se zmotila. Napako lahko popraviš in glasuješ za Andreja. Pa da ne boš link preveč iskala je tukaj direktna povezava. http://www.islandreefjob.com/#/most-recent/watch/Sv7S6Mqyt lp Vesna |
Pomota. Je edini Andrej in lahko prebereš še 1x, pa boš vidla da si se zmotila. Link imaš na prvi strani.
lp Vesna
Upam,da sva s hčero prav naredile in je dobil tud od naju zvezdice.
chappy
Evo tudi moje zvezdice ima ( prej nisem teme sploh odprl, kaj pa upokojence zanima " the best job......)
ežoj Ežoj, saj pravim, da si ti tudi tbe best. Hvala ti.
lp Vesna
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
