Delo doma-goljufija 2

tema je zaklenjena

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

26. feb 2009 13:45

Ognjič, a nisi rekla, da boš regrat nabirala? Sam men se zdi, da nista nč kokoškasti, tidve bejbi... : ) lidka [sonce]

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

26. feb 2009 14:16

vrtnica123 je napisal/a:
Ja kaj je pa vama polde-ognjič-loni!Očitno niste razumele,ni treba brat,kaj se sploh vtikujete,če ne iščete delo.Pišem tistim in dajem informacije , ki jih zanima delo!Pa ne bodite pametne!KOKOŠI!!Pa pred svojim pragom pometajta in brigajta se zase!Sicer pa ,če mi bi kdo rekel, da sem grda,se nebi sekirala ker mi je vseeno kaj drugi mislijo o mojem izgledu!Ps.Pa niti ne hodim dol na morje!V gavnem tiste , ki vas zanima delo na Hrvaškem,sem dobila informacijo,da je res podobno kot pri nas-zavajanje.Najprej moraš plačat 40eur ,potem pa sledi nadaljevanje kot pri nas.Tudi sama sem preverila.Mislim, pa da bom dobila delo,ampak zarad teh dveh kokoši bom zadržala zase.Prav njima se zahvalite.Lpvrtnica123
No, jaz s teboj nimam kaj razpravljat, morda le nasvet, da si kupi dobro drot piršno in zdrgni jezik.

Hkrati pa upam, da bosta urednik oz. moderatorka to videla in ustrezno ukrepala.

In tudi mene ne čudi, da si brez službe!

Ognjič

vrtnica123  

član od: 19.2.2009

sporočila: 7

26. feb 2009 14:18

Sam mal, če se lahko umirite. Za vse tiste,ki mi pravite,da je kao z mano nekaj narobe,naj vas potolažim, da ni nič Z MANO NAROBE!!!! Imam narejeno diplomo,sem zaposlena drugače in sem popolnoma normalna! Pred 14 dnevi sem rodila čist tko mimogrede,zato me ne žalite! Ker bom imela nekaj časa bom delala na domu in zato sem iskala!Sicer pa vas to n briga. Sem povsem normalna! vrtnica123

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

26. feb 2009 14:37

Kak je fajn kulinarika. Vedno znova me nasmeji... Začetnica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. feb 2009 14:44

Porod z delom na domu po moje nima nobene zveze, se pa strinjam z zgoraj napisanim ostalih članic, kulinarika je zato, da se imamo fajn. In morala se boš navaditi na način pisanja, če te kaj moti, smo se že večkrat poskušali zmeniti. da naj bi se zadeve reševale preko privatnih sporočil.

Ker če smem biti malce nesramna, to zdaj ne leti nate ne na nikogar drugega direktno, tudi tale debata se lahko onča tam, kot se je že marsikatera druga, pod ključem ali v košu.

 

Ognjič, a misliš, da sva medve malo čudni samo zato, ker nisva rodili

 

Loni Makaroni

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

26. feb 2009 14:49

Jaz sem rodila že enkrat...So pa že davno tega starejši ljudje znali povedati, da morajo biti porodnice prijazne in dobrovoljne, da bo dolgo mleko teklo in bo dete takisto dobrovoljno...

Ognjič

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8702

26. feb 2009 14:55

vrtnica123 je napisal/a:
Ja kaj je pa vama polde-ognjič-loni! Očitno niste razumele,ni treba brat,kaj se sploh vtikujete,če ne iščete delo.Pišem tistim in dajem informacije , ki jih zanima delo!Pa ne bodite pametne!KOKOŠI!! Pa pred svojim pragom pometajta in brigajta se zase! Sicer pa ,če mi bi kdo rekel, da sem grda,se nebi sekirala ker mi je vseeno kaj drugi mislijo o mojem izgledu! Ps.Pa niti ne hodim dol na morje! V gavnem tiste , ki vas zanima delo na Hrvaškem,sem dobila informacijo,da je res podobno kot pri nas-zavajanje.Najprej moraš plačat 40eur ,potem pa sledi nadaljevanje kot pri nas.Tudi sama sem preverila. Mislim, pa da bom dobila delo,ampak zarad teh dveh kokoši bom zadržala zase. Prav njima se zahvalite. Lp vrtnica123
Jaz bi prosila moderatorja oz. administratorja tega foruma ali ne obstaja nek filter... ne vem, kako bi se izrazila... da se enostavno takim in podobnim osebkam, ki pobegnejo iz kurnika, ne dovoli dostop. Vsakih toliko časa nas nekdo tukaj "buzerira" s svojimi izpadi, nezadovoljstvi, s svojo lepoto, všečnostjo... in ne vem čem vse. Ampak, zanimivo, osebek se registrira na kulinariko in potem opali paljbo po vsem nam, da nam dvigne adrenalin in nas poimenuje z razno-raznimi pridevniki, pa še najhuje, da vmešava svoje politično prepričanje oz. sovraštvo in ljubezen do koda ali nečesa. Hej, dekle, pridi sem, da ti nekaj povem... Vrtnica123... zgleda, da si polna bodic. Pozdravček!

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

26. feb 2009 15:01

Dragička vprašanje, če to niso eno in isti osebki, ki se prijavljajo z drugimi imeni. In kar se mi zdi zelo zanimivo je to, da imajo vsi diplomo... Začetnica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. feb 2009 15:03

Ognjič je napisal/a:

Jaz sem rodila že enkrat...So pa že davno tega starejši ljudje znali povedati, da morajo biti porodnice prijazne in dobrovoljne, da bo dolgo mleko teklo in bo dete takisto dobrovoljno...Ognjič

 

Loni Makaroni

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

26. feb 2009 15:38

Ah, punce, ve "nimate pojma - kure". To delajo hormoni! Jaz bi rekla, da je bejba na speedu, tako jo razganja - res - tako hudo, da sem se tudi jaz od srca nasmejala. Je pa res, da če bo še malo "težila", da jo bom na socialno prijavila - ubogi otrok! vanjatajnsek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti