Pomladni oblačilni report

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. feb 2009 13:28

Ladies, za korektne kopalke je treba začeti delati na sebi. V strogo fizičnem smislu jačanja tonusa in glajenja pomaračnih kož... Zdajle je v bistvu že pet pred dvanajsto... Tiste krofe, ki ste jih naredile po recinem genijalnem receptu, pa naj kar pleme poje))))))))))))) krohot peklenski, bi rekla proxy. Vendelina jr.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

19. feb 2009 13:45

lidka je napisal/a:
'poletni oblačilni report' he, he, saj piše, poletni... lidka

Draga moja, mogoče rabiš Ker jaz vidim 'pomladni' :)

 

Atina

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

19. feb 2009 13:49

Jaz sem tudi rada nagica. A bomo mele klub nagic? Začetnica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. feb 2009 13:51

Čak mal, saj sem s tvojega posta kopirala.... He, he. Midve obe rabiva očala, zdajle se smejim na stolu, : ) MamaF, največja žalost je, da tam, kamor sem hodila na morje, je zalivček z mivko, poooolno otrok, staršev ipd. (prav trpim tam, priznam, ne gre pa drugače, da se mala ne razleti kje po betonu, ker je še preštorasta)... Ne mi govorit i tej mivki v kopalkah, že zdaj dobim kurjo polt... lidka [sonce]

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

19. feb 2009 13:55

Hehe, očala že imam, mogoče bi se samo na blond morala preštrihati, ker sem tvoj post narobe razumela Samo ne vem, če bom (še) moderna :)

Atina

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

19. feb 2009 13:57

ZAČETNICA je napisal/a:
Jaz sem tudi rada nagica. A bomo mele klub nagic? Začetnica
Ežoj bo pa predsednik! fresh

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

19. feb 2009 14:02

lidka je napisal/a:
Čak mal, saj sem s tvojega posta kopirala.... He, he. Midve obe rabiva očala, zdajle se smejim na stolu, : )MamaF, največja žalost je, da tam, kamor sem hodila na morje, je zalivček z mivko, poooolno otrok, staršev ipd. (prav trpim tam, priznam, ne gre pa drugače, da se mala ne razleti kje po betonu, ker je še preštorasta)... Ne mi govorit i tej mivki v kopalkah, že zdaj dobim kurjo polt...lidka

Lidka, sočustvujem s tabo, ker tista mivka "tam spodaj" je res-uffffff. Če greste kaj kampirat ti lahko dam en nasvet za zelo lušten - pol nudo - pol "navaden" kamp, kjer je plaža sanjska za malo deco, lepo počasi se spušča proti globimi, kar je najbolj važno : tam je krasna, težka siva mivka, ki sploh ne "zblodi" vode in se takoj potopi na dno, pa še plažo redno, vsak dan pregrabijo, odstranijo travo itd. Plaži sta tudi dve, ločeni in tista nudo je še lepša kot "navadna" - tudi dosti manj ljudi! To je v  Avtokampu "Mlaska", Sućuraj na Hvaru.

mamaF - Mojca

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. feb 2009 14:16

Atina, jaz sem blond! MamaF, veš, prej sem hodila na Krk, kjer imamo hišo. Odkar sem se ločila, pa je šla lahko Loni z mano, zdaj mam pa sploh "prepoved" hodit na dopust ali kamorkoli k mojim staršem. He, he. (ironično, ne, pa hiša se je delala po mojem okusu). Tko da letos za en del letimo v Tunizijom s hčerko, drug del greva midva kar v NY city, pa ne plavat, ampak pohajkovat... : ) Pa še zdejel iščem kje v slo. primorju kaj za jit na morje, ker s tamalo ne pridem na zeleno vejo po tej pljučnici. Je kar naprej bolna, teden za tednom, pa bi bilo dobro mal zrak menjat med drugim. Sej pravim, sem čist zmedena, meni Krk "fali", preživela bom pa tudi brez tega, : ) lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 19. feb 2009 14:21:17

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. feb 2009 14:22

Hej, pa da ne bo kdo rekel, da ne šparamo na kopalkah, ker smo skoraj vse nudistke... lidka [sonce]

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti