Pomladni oblačilni report

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. feb 2009 11:26

proxy, krohot peklenski nazaj a veš, da je že Karl Marx zapisal: "Nič, kar je človeškega, mi ni tuje..." Vendelina jr.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

19. feb 2009 11:43

Jaz mam pa na plaži najraje čimmanj na sebi. Ker sem bolj zmrzljive sorte in ne prenesem mokrih kopalk na sebi. Ker potem se zna zgodit da mehur protestira. Tak da sem bolj Lidkine sorte

saša

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

19. feb 2009 12:00

Zame bo pa tale tankini ena a. Postava obratno kot Začetnica - bujen zgornji del, boki pa ne. Tako da bo zakril, ker je vprašljivo, odkril, kar mora in bo namesto majčke, ja.

Ne dam dol zgornjega dela kopalk za noben denar, saj nočem reklamirat LJ mlekarn in vabit čudnih pogledov .

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

19. feb 2009 12:03

katka lopatka je napisal/a:

Ne dam dol zgornjega dela kopalk za noben denar, saj nočem reklamirat LJ mlekarn in vabit čudnih pogledov . katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

Si faca Katka ej!

Jaz pa ne potrebujem zgornjega dela kopalk, ker skoraj nimam česa not dat

saša

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. feb 2009 12:16

Jaz trenutno še z otrokom "rijem" po mivki, kamenčkih, ko bo malo večje bejb, bomo šli vsi nekam na brez kopalk... (pa ne tok nudistično, raje kak miren prostorček, kjer si sam)... lidka [sonce]

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. feb 2009 12:20

Tekstilne plaže (govorim o poletni sceni) niso my cup of tea. Če ni druge, se pač udležim. Nudistka od zgodnje pubertete - toplo priporočam za zdravje in tudi za izboljšanje dojemanje svojega telesa - sicer, kdor je probal, ve o čem govorim in se temu občutku itak ne bo odpovedal, kdor razmišlja, go for it, kdor je pa zavrt/a, se bo pa moral/a še malo ukvarjati s svojimi negativnimi čustvenimi vzorci. Ampak nudizmu do naturizm navkljub - do kopalk imam pa podobno verski odnos kot do linžerije. Ker se da z dobrimi kopalkami lepo doseči dobro kavo na rivi, pa lepše sadje in zelenjavo dobiš pri uličnem prodajalcu... Bo treba do gospoda Kocijančiča stopiti (katka ve, na koga se referiram). Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. feb 2009 12:26

BTW, Katka, zdaj je pa še MENE začela zanimati tvoja "teška artiljerija" Vendelina jr.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

19. feb 2009 13:00

Hej, se vam ne zdi, da bi tole sodilo v temo 'poletni oblačilni report'? Nekako mi je čudno razpravljati o kopalkah, ko pa skozi okno gledam zasnežene poljane ...

Atina

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. feb 2009 13:19

'poletni oblačilni report' he, he, saj piše, poletni... lidka [sonce]

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

19. feb 2009 13:20

Vendelina jr. je napisal/a:
Tekstilne plaže (govorim o poletni sceni) niso my cup of tea. Če ni druge, se pač udležim.Nudistka od zgodnje pubertete - toplo priporočam za zdravje in tudi za izboljšanje dojemanje svojega telesa - sicer, kdor je probal, ve o čem govorim in se temu občutku itak ne bo odpovedal, kdor razmišlja, go for it, kdor je pa zavrt/a, se bo pa moral/a še malo ukvarjati s svojimi negativnimi čustvenimi vzorci.Vendelina jr.

O, sama sreča, da slišim tole od ene modno razgledane lady...glede na to, da sem v zvezi s "tankinijen" tudi jaz tako, bolj na "vi", kot Ežoj (Ežoj, jaz sem pa mislila, da je to nov poletni dodatek slovenske vojske - specialna oprema za dame vojakinje, ki bodo vozile tanove Patrie).

Sem namreč bolj "kmečke" sorte in zgledam v vsakih kopalkah malo čudno, in nemoderno, to pa zato, ker  me vsi tisti štrikci in podobno motijo in žulijo in sploh se počutim kot mačka na povodcu. Če se le da, se grem kopat tja, kamor si lahko gol - sploh za ritje po mivki z otroki je to zakon (meni namreč pesek za kopalkami povzroči eno tak zoprn občutek brrrrrr...), pa tiste mokre cunje prilepljene na telo - uf - na vem, kako sem kot otrok lahko cel dan laufala okoli s polnimi hlačkami mivke, kjub temu, da je mama kričala za mano "preoblečt kopaalke, da se ne prehladiiiiš" - pa seveda ni bilo časa

mamaF - Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti