Cheercover

roznik  

član od: 2.12.2008

sporočila: 105

tema odprta - 3. feb 2009 12:24 | ogledi: 4.026 | odgovori: 28

Ima katera izkušnje s to kozmetiko? Zgleda odlično, ma ne verjamem glih najbolj....Kaj pa ve?

roznik

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

3. feb 2009 12:29

Po moje si se pa zmotila v imenu. Sheer Cover je, a ne? In - povej mi, katrea kozmetika na zunaj ne zgled alepo? Reklame, mislim,...... Jaz itak ne verjamem, pa ne samo tej.

roznik  

član od: 2.12.2008

sporočila: 105

3. feb 2009 12:33

Hvala, ja, sem se zmotla v imenu :) Ma sej jst tud ne verjamem, ma se še vedno pustim presenetit:) roznik

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. feb 2009 13:25

Vsaka kozmetična linija, ki da kaj nase, ima testerje. In potem uporabnik/uporabnica poskusi, kako se zadeva obnese. Takole po netu informacije v stilu: men je blo fajn, pa moji prjatlci tut.....in potem druga, men ni bilo pa nč fajn.....Take inforamcije so totalno neuporabne, edino, kar se dogaja je to da zastonj reklamiramo produkt. Izvoli in s testerji poskusi na sebi. Tudi če boš dobila najhujši osip na svetu, to se da še vedno popraviti, terminalne škode ne bo. Vendelina jr.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

3. feb 2009 16:22

Roznik, jaz jo uporabljam že več kot 4 leta in edino kar me jezi je to, da nisem začela 10 let prej! Še vedno uporabiš kremo, nič ti ni treba menjat. V bistvu  Sheer Cover in originalno marko tega proizvoda z imenom Bare Escentuals, pa še nekaj drugih znamk je, uporabiš namesto tekočega pudra. Kako se nanese, vidiš na infomercial-u in na žalost tudi trgovine nimajo testnih zadev, ker resnično rabiš njihove krtače za nanašanje. Na srečo prodajajo pri nas Bare Escentuals (BE) v trgovini, tako da sem, vsa skeptična, trgovki rekla, naj mi z tem produktom namaže samo pol obraza, druga polovica je imela moj navadni tekoči puder (s katerim sem bila do takrat blazno vesela). Razlika je bila tako velika v dobro BE, da mi ga je nanesla še na drugo polovico obraza in sem šla srečna s paketom "za začetnice" domov.

Najlepše jo to, da uporabiš res malo izdelka, na kožo se prime zelo lepo in res izgleda kot gola koža brez kakršnekoli napake. Seveda pod pogojem, da imaš prašek prave barve... Zdrži res skoraj cel dan, razen seveda, če se ne žokaš po obrazu, brišeš nos, jokaš...Tako pa itak spraviš skoraj vse z obraza. Če primeš malo večjo količino prahu z dvema prstoma, je občutek zelo kremast, in nič ne "škripa" pod prsti kot na primer jedilni škrob. Kar se prekrivanja nepravilnosti tiče: Moja koža je blazno rdeča po micodermabrasion-u, pa ti pudrčki res vse prekrijejo in se mi ni treba cel dan skrivat pred javnostjo. Seveda izgleda, kot da na obrazu nimam ničesar.

Sestavine so klej različnih barv, za različne brave kože se ve, železov oksid (rja, sem se tudi jaz nasmejala), malo škroba itd. Za barve za oči uporabljajo (odpadne, za brušenje neprimerne) drage in poldrage kamne, kot na primer ametist za vijolično barvo, emerald za zelene itn. Za zaščito proti soncu dodajo še titanov dioksid, kar po moje še vedno ni dovolj in uporabim dodatno Vichy Mexoryl 50 (po svoji izbiri).

Kot vidiš, sem blazno navdušena nad to zadevo. Še posebej me veselijo kar pogosti komplimenti neznank, kako lepo kožo imam.

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 04. feb 2009 00:22:36

Lucy  

član od: 7.2.2002

sporočila: 80

3. feb 2009 17:49

Hvala Vanja za izčrpno poročilo. Zdaj tudi mene mika, da bi to nabavila. Me pa nekaj zanima: na njihovi spletni strani sem videla, da imajo samo 3 odtenke: za svetlo polt, srednjo in temno. Ker sem sama vedno nekje vmes med svetlo in srednjo poltjo (odvisno od znamke pudra, nekatere sem kupila svetle, druge malo temnejše), sem v dilemi, katero barvo izbrati. Če bi vzela najsvetlejšo, se bojim, da bi zgledala kot lutka iz porcelana. Če pa vzamem srednji odtenek, se pa bojim, da bi na moji koži bil pretemen in bi se poznali robovi. Kako naj torej vem, katerega izbrati? Ima katera kakšno idejo? Konec koncev ni tako poceni, da potem tega ne bi mogla uporabljati. Hvala in lp.

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

3. feb 2009 17:53

saj piše tudi, da ti vrnejo denar če v 15 dneh reklamiraš iz kakršnegakoli vzroka ;) s0ncek*

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

3. feb 2009 18:04

A je to tista zadeva, ki jo reklamirajo po TV? Moycaa

natalijaa_  

član od: 3.2.2009

sporočila: 5

3. feb 2009 19:12

Vanja_v_ZDA ... kje se pa da ta firma Bare Escentuals v sloveniji nabavit? ...natancneje, v mariboru? ... jo imajo v kakem dm.u .. ali müllerju,.. ? natalijaa_

patriša  

član od: 31.3.2008

sporočila: 32

3. feb 2009 21:47

Preverite cene v SLO in v Nemčiji. LP, Patriša patriša

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

4. feb 2009 1:39

tegale ne poznam, videla pa sem že reklamo. drugače je tudi v slo že na voljo kar nekaj pravih mineralnih ličil (pa s tem ne mislim pudrov a la lorealov mineralc ipd) ampak sweetscents, bella pierre. sama imam pokombinirano nekaj od vsakega da smo malo probali. ne vem če še kdaj kupim navadna senčila oz puder, kr so tole tko močni pigmenti da joj, poleg tega da imajo doživljenjski rok uporabe. komaj čakam da pridejo še v neraztresenem stanju ;) sj ne vem, a lahk dam linke? no, če ni kul cenzuririte. http://www.bbnatura.si/si/bellapierre/ http://www.carodejka.si/sweetscents/katalog/product.p na www.diva.si in planetu lepote pa piše o njih še in še. SS so cenejša, BP dražja. ne vidim pa blazne razlike v mineralcih razen tega da se mi zdi da so bp bolj fino zmleti glavno, juhej za mineralce, še posebi zaradi naravnosti Sporočilo je spremenil(a) bannanna dne 04. feb 2009 01:42:11

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti