Krožniki domestic-diana

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

3. feb 2009 18:43

Zoja2 v Ljubljani je tudi rdeči križ,Tržaška cesta 132.Zadnjič sem odnesla obleke ki so otrokom premajhne in videla nekoliko skodelic za kavo.Obleke sem pustila v kontejner ki je pred vhodom zraven kontrjnerja so bile skodelice. golubić

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

4. feb 2009 6:00

"Smetiščni karitas" deluje v velikih naseljih, v manjših pa ne, ker je ljudi enostavno sram kaj pobrati, da ne bi potem ravno ta, ki je stvari odložil, pri njih recimo pil kavice iz odloženih skodelic. Pri nas sicer tako odložene  stvari tudi v kratkem izginejo , ampak -  kar direktno v kontejner.

 

 

mimoza5 je napisal/a:
Roznik! Opalno steklo, to misliš "arkopal"? Tako umetno mi deluje. Ravno včeraj smo se v službi pogovarjale in tudi sodelavke pravijo, da jim ni všeč, razen seveda, da se ne lomijo. mimoza5

Sem mislila tudi jaz, da se ne razbijejo, pa je ob padcu na tla krožnik lepo šel na prafaktorje.

 

Cila

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

4. feb 2009 8:18

Moja soseda je toliko verjela v to da se ti krožniki ne razbijejo da je enega vrgla na tla v dvoriščuda dokaže možu kako je dobro stvar kupila.Seveda de je zlomil.Jaz imam skodelice za kavo,prav obožujem jih.LP golubić

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

4. feb 2009 22:47

O hvala Golubić, sem se kar razveselila tvojega odgovora. No, ne bom dokazovala možu, kako sem dobro kupila, čisto po pravici pa mu najbrž tudi ne bom povedala, koliko sem odštela. Gospodinjski izdatek pač.... zoja2

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

11. feb 2009 16:02

Vauuuuu, tisti katalog os Tognana pa ni kar tako. Že nekaj časa razmišljam o kakšnem korenitem posegu zamenjave keramike in sedaj vidim to temo … Ali imajo kje v Ljubljani na ogled od Tognana Atheno? Na sliki prav dobro zgleda in sedaj bi jo rada videla še v živo.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti