Kaj podariti bratu za rojstni dan?

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

30. jan 2009 17:31

U, Vanja, ta rojstni dan si bo pa zapomnil! Bravo, tako se dela Na koncu pa, ko bo močno utrujen, bo verjetno pripadala tudi kakšna masaža, a? mamaF - Mojca

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

30. jan 2009 18:47

recimo en primer kako darilo podariti na smešen način, karkoli kupiš (da ni v enem kosu) npr. komplet orodja ali loncev ali brisač ali karkoli, paket tazstaviš na kose in vsak kos iz pake na dno škatle (za vsak kos svojo škatlo) tisto škatlo pa potem napolniš z rabljenimi izdelki iste skupine - in bo moral pred gosti prebirati tisti "odpad" in si sestaviti darilo. klavdija

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

30. jan 2009 19:16

Mi smo mojemu očetu za rojstni dan dali nardit puzzle z njegovo družino, na sliki je pa on, ko je bil majhen. Slika je črnobela in lesen okvir smo naredili sami. Prvo je moral sliko sestaviti, da je videl kaj je na njej. lahko nardiš tudi njegovega otroka če ga ima. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti