(pre)lahka torta za ta čas?!

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

29. nov 2008 14:37

Meni to zveni kot lahka sočna torta, prav taka kot mi je najbolj všeč, tako, da ne bi prav nič dodajala. daga

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

29. nov 2008 14:43

vanjatajnsek je napisal/a:
Tudi meni bi bila definitvino všeč - bi pa jaz dodala zraven kosa torte kakšne tri žlice spasiranih ( ali pa tudi ne ) malin - bel krožnik, rjavo bela torta in rdeča sladkokiselkasta polivka zraven - mmmmmvanjatajnsek

 

Ja tole bi bila odlična kombinacija

MM

Mac  

član od: 2.8.2006

sporočila: 199

1. dec 2008 13:11

Vsem, ki ste mi pomagale: torta je bila enkratna, "zmazali" smo jo pa TAKOJ. Brez vseh dodatkov (ni bilo časa), čeprav priznam, ideje so bile odlične. Bodo še prišle v poštev. Vanjatajnsek, ni recepta v bazi, malo sem skombinirala, prilagajala.... (itak je moja slabost, da se nikoli ne držim nobenega recepta). LP Mac

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. dec 2008 13:38

Mac je napisal/a:
Vsem, ki ste mi pomagale: torta je bila enkratna, "zmazali" smo jo pa TAKOJ. Brez vseh dodatkov (ni bilo časa), čeprav priznam, ideje so bile odlične. Bodo še prišle v poštev. Vanjatajnsek, ni recepta v bazi, malo sem skombinirala, prilagajala.... (itak je moja slabost, da se nikoli ne držim nobenega recepta). LP Mac

 

Prednost, Mac, ne slabost!!!!

 

Mamamia

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. dec 2008 14:57

Mac je napisal/a:
Vsem, ki ste mi pomagale: torta je bila enkratna, "zmazali" smo jo pa TAKOJ. Brez vseh dodatkov (ni bilo časa). LP Mac
Vidš, morala te zgodbe je: Vse je v prezenci. Vendelina jr.

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

1. dec 2008 21:26

Enako sem se vprašala tudi jaz... Mac kako je torej uspela torta in kakšen je recept zanjo, če nam zaupaš? Klea

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

1. dec 2008 22:44

Ups, se opravičujem za post... zgleda sem spregledala tretjo stran foruma. My mistake. Klea

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti