Knjižni sejem

krizanka22  

član od: 1.10.2005

sporočila: 86

tema odprta - 26. nov 2008 20:20 | ogledi: 1.285 | odgovori: 4

Dober večer.

Zanima me, kje v Ljubljani je sejem, do kdaj bo trajal, kakšne so cene knjig (akcijske ali redne) in ali je vstop prost.

roža  

član od: 25.5.2005

sporočila: 341

26. nov 2008 20:30

Tule najdeš vse informacije: http://www.knjiznisejem.si/ . Sejem je v Cankarjevem domu (do 30.11.). Vstop je prost, knjige pa so na voljo s sejemskim popustom. roža

iza56  

član od: 19.8.2008

sporočila: 26

27. nov 2008 21:40

Včerajšnje popoldne sem preživela na knjižnem sejmu - skoraj štiri ure. Vsako leto komaj čakam na ta sejem, to je balzam za mojo dušo. Žal knjig skoraj ne kupujem več, nekaj zaradi cene, še večji problem je prostor - vse police in omare so že polne. Zato pa si dam duška na sejmu, skoraj padem v trans, ne vidim drugega kot knjige. Danes so me v službi spraševali, če je bilo veliko obiskovalcev. Sem po pravici povedala, da ne vem, ker so me zanimale knjige, ne pa ljudje Dve razstavni etaži sem si ogledala v miru in temeljito, ko pa sem že odhajala, sem odkrila razstavo še v tretji etaži. To sem pa bolj preletela, ker mi je že zmanjkovalo časa. V glavnem knjige prodajajo s sejemskim popustom, ponekod je popust večji na gotovino. So pa tudi taki, ki popusta nimajo, ampak se mi zdi, da takih ni veliko. iza56

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

28. nov 2008 12:11

Ne spreglejte, da je sejem v 3 etažah - jaz bi skoraj. Popusti so zelo različni, tudi do 40 % sem videla. Noel

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti