Čestitke habibti !!
TinaTina
Diplomirala sem:)!!
Iskrene čestitke! In seveda, vzemi si čas in počni, kar počneš najraje pa do sedaj za to ni bilo časa. ![]()
barbara9
Čestitke in tako uspešno še naprej!!
zima13
Habibti iskrene čestitke tudi z moje strani ;) Bi ti prilepila eno pikico polonico za srečo, pa ne znam.
Upam, da se ti tudi jaz kmalu pridružim.
Skratka, uživaj življenje in vsak trenutek v njem.
špelči
ČESTITKE od še ene zobozdravnice, ki je to postala pred dobrega pol leta !!!
Vem, kako super občutek je to, ko se končno znajdeš v vlogi, na katero si čakala cel faks.
Uživaj v veselem decembru!!!
Lp
pina colada
Krasno - iskrene čestitke. Naj ti zaupam, da moja hčera, ki je stara 12 let, že od kar govori, pravi, da bo zobozdravnica - pojma nima od kod ji to in kako to, da jo tako dolgo drži.
lp,
vanjatajnsek
Čestitam!!! ![]()
![]()
![]()
![]()
Iskrene čestitke!
To je pa dober filing, ne?
Jelenckova
Iskrene čestitke tudi z moje strani.
bisagolf
Tudi z moje strani iskrene čestitke .
STANEJ
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
