![]()
![]()
![]()
Čestitke!!!!
Diplomirala sem:)!!
Iskrene čestitke.
TANJA L
Čestitke tudi z moje strani, veliko zadovoljnih pacientov in vse najlepše...........
Se lahko javim za pacienta?

korosica
Iskrene čestitke.
Dipsi
Iskrene čestitke!
Roncolino
![]()
![]()
Čestitke!
![]()
Čestitke!![]()
![]()
Čestitke!
Želim pa ti tudi čim manj birokratskih težav pri odpiranju tvoje ordinacije in veliko zadovoljnih pacientov. Sedaj pa uživaj v veselem decembru.
Adrijanam
ČESTITAM!!!
ps: zapiskov pa ne meč stran. Če je kej uporabnega, se priporočam ;)
bannanna
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
