Čestitke, ter obilo veselja pri delu.
Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k
Diplomirala sem:)!!
![]()
Iskrene čestitke in sedaj uživaj v veselem decembru, potem pa veselo na delo!![]()
Iskrene čestitke
()___()
(="."=)
(")__(")~°
copi
Iskrene čestitke tudi z moje strani Habibti. Sedaj se začne uživancija.
Mial

mial
ooo čestitam, to je pa vedno lepo slišati! Želim ti veliko veselja pri delu, najprej pa seveda kreativen in sproščujoč počitek v prazničem koncu leta!
aby
Čestitke, zdaj si pa malo odpočij!!
Mihaela007
dan
čestitke tudi z moje strani
lep pozdrav M.
ni00na
Čestitke še od mene, čeprav tudi jaz nisem velik oboževalec tvojega foha.

jass
![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
