Temni kakav v prahu

Ne. Gorenjkin kakav ne naredi temenega biskvita, medtem ko ga kaki drugi naredijo. Sem jaz letos kupila tega, pa sem šla na vrečko gledat, če nisem "pihnila" s čokolado v prahu... lidka [sonce]
Vedno kupujem kakav v Hofer-ju in je zelo temen, sploh pri marmornem kolaču se to dobro opazi. Lp Talija
Šparov kakav extrafein je temen,za mene pretemen,drugič bo treba kupiti drugega.LP. golubić

http://www.nomu.co.za/home/frameset.php?page=../pro

 

Nomu cocoa - sem videla v trgovini Tisoč in en dar.

barbara9
Najlepša hvala za tok nasvetov... kje se pa da dobiti Cocoa powder Holland ??? v inter sparu? Lp,Tatjana
Merkator ga ima. lidka [sonce]
Hvala! Lp,Tatjana
tale kakav lahko dobis kjerkoli, sigurno v Mercatorju slikca pa izgleda takole: http://dutchbaby.moj-album.com/ LP, R.
Ja, najtemnejši je ta nizozemski, ki ga omenja rimljanka, je pa tudi krašev precej temnejši od Gorenjkinega. Kakor imam rada gorenjko, kakava pa ne uporabljam njenega, ampak od Kraša, ker je močnejši.
Nesladkan (v rdeči vrečki) kakav v prahu iz Eurospina je super, res temen in tudi okus je taprav. Ninja24

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti