Steklena tuš kabina

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

13. nov 2008 18:47

tudi mi imamo stekleno tuš kabino ,vsake štirinasjst dni jo očisti s Cilitom,po vsakem tuširanju pa jo splaknemo z mrzlo vodo,se mi zdi da se manj poznajo kapljice.Res pa je bilo potrebno veliko teženja in nerganja,da so se navadili splakovati-ampak navadila sem jih !!! jampina

čvekica  

član od: 23.10.2008

sporočila: 62

13. nov 2008 20:13

Se pridružujem šmentani muhi, tudi sama sem med tremi moškimi in edino jaz letam s krpo po hiši. Sicer pa jaz kabino čistim s Kolpasan čistilo, ali pa z Mr. muscolo proti vodnemu kamnu. Sicer jo sama po tuširanju obrišem z jelenovo kožo, fenomenalna za kopalnico, vsake 2 meseca se pa spravim s parnim čistilnikom in se zapičim v vsako luknjico posebej. Moje fante pa pošljem k Vandelini na tečaj, če jih seveda sprejme. Lep večer še naprej čvekica

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

13. nov 2008 20:30

Naša steklena tuš stena je očiščena enkrat na 14 dni z odstranjevalcem vodnega kamna. Vmes si je podrobno ne ogledujemo in smo zato zadovoljni z njeno čistočo. Resno, ni kakšne posebne krize za čistit. LP kuharica Mici

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

14. nov 2008 15:21

Imam en predlog za ,,snete kure,, in ,,snete peteline,, da jih ne izuzamemo. Za tiste, ki niso uspešni pri prevzgoji svojih bližnjih pujskov, bi podala zelo učinkovit predlog. Ker se ponavadi tuširamo zjutraj ali zvečer naj ,,snete kure,, in ,,sneti petelini,, uvedejo tuširanje po vrsti. Oni naj se stuširajo zadnji in naj pospravijo za seboj..... tako je brez tečnobe počiščeno tudi za predhodniki. Kopalnica bo vedno kot iz škatlice.... Za čiščenje tuš kabine naš ,,sneti petelin,,uporablja Cilit bang , kupili smo pa v Ikei držalo iz gume, ki je upognjeno bribližno na radij naših steklenih vrat. Po tuširanju zadnji (sneti petelin) odstrani kapljice z njim. Drugače pa svetujem vsem zgoraj imenovanim vsakodnevnem ,,cunjskim mahalcem,, naj včasih kaj spregledajo, naj se preveč ne obremenjujejo z vsakodnevnimi drgnjenji. Je še marsikaj lepšega v življenju... barbyslo

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

14. nov 2008 15:33

Pa da ne bo pomote, pri nas imamo je vedno vse lepo zglancano... Samo mi ni jasno kako nam to uspe.... barbyslo

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

14. nov 2008 16:57

eh, če te ne upoštevajo jim pa zaklen kopalnco ;) bannanna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti