Industrijske prodajalne in outleti

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

11. feb 2009 20:26

Od Razdrtega do Ajdovščine je cca 15-20 min. Če pa je dosti kamionov pa se zna po tistih ovinkih peklensko vlečt. Nitta uživajta. Mi gremo pa za počitnice. jass

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

11. feb 2009 20:51

Hvala vam za odgovor, pa da ste razbrali mojo pisanje in opisovanje :) tudi vi uživajte na počitnicah :) nitta

roznik  

član od: 2.12.2008

sporočila: 105

11. feb 2009 21:59

Še enkrat živjo od ajdovke :) Ven greš na izvozu Nanos (najbrž piše Nova Gorica, Ajdovščina, ne vem natančno), potem pa seveda po Rebrnicah - ovinkasti cesti. Te ceste je ene 10 km, prideš v Podnanos, kmalu iz Podnanosa pa se pa začne spet AC - kar naravnost (če boš zavijala levo greš po stari cesti v Vipavo in dalje...)In ja, ko pa si dol iz Ac - na izvozu Ajdovščina - najprej desno, potem prideš v semaforizirano križišče kjer greš naravnost, pelješ ene 200 m in si tam (lidl in fructal sta na desni strani) Vse skupaj je poti ene 20 minut, raje kaj več, bi rekla jaz :) Lp roznik

JanaLov  

član od: 11.2.2009

sporočila: 1

12. feb 2009 2:20

http://www.prihranimo.si je končno odprl zemljevide za vse, jupi :) NI treba več v telefonskem imeniku pa nevemešekje brskat za naslovi... V ajdovščini se pa splača ustavit, moja najljubša pa je industrijska od proizvajalca sladoledov LEONE, tukajle: http://www.prihranimo.si/informacije-o-trgovini.php?id Še posebej poleti do Nove Gorice otroc zmažejo celo banjico al pa dve :) Jenny

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

12. feb 2009 16:33

Če se boste mudile v Adovščini se vam splača pogledat tudi v trgovino Polonca . Se da tam dobit metražo in blago na kg. po prav smešnih cenah.

Bernarda

Ranja  

član od: 12.11.2010

sporočila: 3

26. feb 2012 17:02

Trgovina Pečjak na koseški tržnici.

Ranja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti