Internetna stran

Lolita_84  

član od: 22.10.2008

sporočila: 13

28. okt 2008 20:20

Punce, sm probala za hec tole internetno stran in morm rečt, da sem čist obupana. Otrok zgleda k moja potencialna taščica!!!! Me je skor iz stola vrgl, tko da rajš ne probite, ker se fajn zamisliš :) No ja, ne smemo vsega resno vzet, ampak tole je blo pa res smešno. Grem probat še s kako drugo sliko, držte pesti! Pa lep pozdrav! Lolita_84

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

29. okt 2008 5:37

Kako morete verjeti takim stranem.  Sam poglejte družine z več otroki,. Marsikdaj ne bi rekel, da so sploh v sorodu, pa si tega kar ne upam pripisati skokom čez plot .  Mamice z več otroki, se vam ne zdi čudno, da niso vsi kot enojajčni dvojčki.

Cila

lesnik  

član od: 9.10.2006

sporočila: 294

29. okt 2008 8:45

Cila, saj vsi vemo, da je tole samo hec. Malo zabave ne škodi. Veri, daj vajine slikce noter, boš januarja videla, če so zadeli lesnik, http://lesnik.moj-album.com/

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

29. okt 2008 8:48

Meni pa ne rata. Nikakor ne morem pogruntat kako deluje. Ma sem butasta ali kaj?? ursa40

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. okt 2008 9:09

Ma, to je še ena zezancija, kako dobiti čim več elektronskih naslovov in potem nadlegovati ljudi z internetno prodajo brezveznih artiklov in s tono spamov...... Pa saj se vidi, da je stran za tinejdžerje. Ker moraš biti pa res v glavi še v težki puberteti, da križaš svojo fotko s kaj-pa-vem Bradom Pittom, da potem en softver nekaj obraznih potez analizira in nekaj sestavi (poceni verzija tistega, s čemer se drugače divje mučijo kakšni forenziki, antropologi itd). Se mi zdi, da je tisti čas, ko bi križal svojo fotko z Bradom, Angelino, Georgeom....Zdravkom....proč vržen čas. Je mnogo bolj zabavno se zabavati s svojim Janezom, Mojco, Matijo....Francljem, dodajate imena po lastni izbiri....ali pa iti ven in to manjkajočo polovico nekako poiskati (za tiste, ki so single). Vendelina jr.

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

30. okt 2008 9:40

Vendelina jr..Kaj praviš na to, da vsi te zmiksani otroci zgledajo luštkano. Mogoče kdo nasede fori, in dobi zagon...pa se z lahkoto nataliteta poveča...Samo PAZLJIVO! Mešajte slike z potencialnimi partnerji....Tisti ki vam bo najbolj všeč... Takoj v akcijo.... barbyslo

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. okt 2008 10:27

Barbyslo, ampak saj majhni otroci vsi zledajo tako luštno. Vsaj jaz jih tako vidim. Samo pri nekaterih ne vem, kaj se je potem vmes v prvih tridesetih letih zgodilo..... Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti