Ali se še spomnite ko ste prvič...

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

26. okt 2008 22:21

js bi ji nelsa kak šopek. bannanna

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

26. okt 2008 23:59

No, "nič" si bi mogoče tašča po svoje razlagala ... Saj ko gremo kam na obisk, ponavadi nekaj prinesemo, ne? Magari čokolado in kavo. Jaz sem nesla liter vrhunske metliške črnine in prtiček, ki sem ga sama izvezla. Atina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

27. okt 2008 8:13

Najbrž že osnovna olika zahteva (pričakuje), vsaj cvet. In ta, podarjen z nasmehom in dobro voljo, je čisto zadosti.

rimljanka - zasebno mnenje

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

27. okt 2008 8:18

Jaz sem nesla ogromen šopek rožic. Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. okt 2008 9:48

Jaz sem imela ob vprašanju eno drugo asociacijo, .....never mind. Mati moškega parnterja je, verjela ti ali ne, samo človek. In kako se obnašamo, kadar spozna kateregakoli človeka? Priporočljivo je usta od ušesa do ušesa, pa najbolje je, da si blazno pozitiven. In ta ista metoda funkcionira tudi pri spoznavanju partnerjevih staršev, zlasti njegove matere. Rožice prebijajo led. Lepo se vpraša partnerja, kakšne rože ima rada njegova mama. Če ve, super (s tem marsikaj pove), če ne ve, se ji pa dajo rože po lastnem izboru. In se izročijo z gardom v stilu, "dober dan, sem vesela, da sem vas spoznala, kako ste šele vi veseli, da ste MENE spoznali".... Je pa res, da takšen gard uvežbaš v kakšnem tretjem do četrtem poskusu.... Vendelina jr.

Lolita_84  

član od: 22.10.2008

sporočila: 13

27. okt 2008 9:57

Če se mene vpraša, je vse odvisno od tašče. Lahko darilo vzame tudi za nekaj slabega, še posebej če bo prinesla kako domače pecivo, pa si bo rekla: aha, že želi pokazati, da bolje peče od mene. V vsakem primeru ji želim veliko sreče, ampak vseeno, kako malenkost naj prinese, že zaradi olike. Kot je že nekdo svetoval, najbolje je, da se pozanima pri fantu, kaj ima rada. Vso srečo!! Lolita_84

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

27. okt 2008 10:05

Ne vem no... rože se meni ne zdijo primerne- to naj bi nosili fantje potencialni tašči. Za prvi obisk (s strani dekleta) se mi zdi primerna kaka fina bonboniera, škatla dobrega kapučina in kakšen fin liker. Da ne pokažeš že prvič preveč, kako oh in sploh dober vtis želiš narediti. Vsaj jaz ne znam biti pretirano "ritolizniška" in sem do sedaj vedno naredila dober vtis. Bodi kakršen si, pa zmagaš na celi črti

Lep dan in veliko se smejte

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

27. okt 2008 10:07

Vendelina jr. je napisal/a:
"dober dan, sem vesela, da sem vas spoznala, kako ste šele vi veseli, da ste MENE spoznali".... Vendelina jr.
Ja nisi mogla prej rečt? Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

27. okt 2008 10:08

Simona men se pa zdi, da imamo vse ženske rade rože. Zakaj si jih ne bi tudi med seboj podarjale? Začetnica

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

27. okt 2008 10:09

 Goofy Vendy, jaz sem tudi imela isto asociacijo ...

Ko sem prvič obiskala mojo bodočo taščo  sem prinesla skromen šopek rožic in mojo dobro voljo!

Sem ves popoldan zabavala  vso družino s pripovedovanjem vicev, anegdot...no, na koncu pa sem še malo zapojčkala (nimam nekega posluha!!!) So me res spoznali takšno, kakršna sem, brez finoče in sprenevedanja! No, zakon je potem trajal 23 let ... in tašča je bila moja  n a j b o l j š a  prijateljica, čisto zares! 

Nena-morje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti