Zanimiva vprašanja otrok

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

22. okt 2008 11:38

Neny, podobno je spraševal tudi moj mlajši sin. Z odgovorom ni bil zadovoljen in je vprašal: koliko pa je SEDAJ ura? Potem sem pač odgovarjala, da je ura: pol pet, štiri ipd. riba-ribica

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

22. okt 2008 11:40

Pa še ena od moje nečakinje (4 letnice): sosed od našega vikenda (tudi vikendaš) ima zelo urejeno okolico, že kar malo preveč. Polno klopc, kamenčkov, vetrnic, račk, rožic, tegelčkov, gredic... skratka ni da ni. Ima tudi ribnik z zlatimi ribicami. In moja nečakinja je vedno, ko je prišla k nam, hotela videt ribice. Jaz grem z njo, si ogledava in nahraniva ribice, nato pa se usede na eno od številnih klopc, se malo razgleda naokrog, se udari (kot velik) po čelu in reče: "joooj, kak majo toti puno vsega, hudo majo nabasano." Kar nisem mogla verjet razmišljanju 4 letnega otroka. neny111

Mac  

član od: 2.8.2006

sporočila: 199

22. okt 2008 11:44

Pred leti, po poti na plažo, nam pot prekriža "martinček" - majhen kuščar in nekaj čez 2 leti stara sestrična se nemudoma ustavi, pokaže s prstom in pravi vsa iz sebe: "Glej, glej!!! Mali dinozaver!!!". (Ona je takrat rekla "tinosauer".) Mac

ceres  

član od: 30.11.2007

sporočila: 57

22. okt 2008 11:51

Pred daaaavnimi časi pri nas doma. Mama:" Ne morem več, se bom šla obesit." Verica:" Dopoldne ali popoldne?" Mama je namreč delala v izmenah. ceres

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

22. okt 2008 11:52

Pri nas je bilo ta mali pri šestih letih kristalno jasno, da če ima avto "zadek" potem ima tudi "spredek". Pred nedavnim pa si ogleduje moževe cigarete, na katerih je bilo opozorilo, da cigarete povzročajo impotenco. Pa me vpraša kaj je to in ji odgovorim, da pri moškem to pomeni, da ne more seksat. Odgovor je bil "pa saj oči že ima otroke, pol pa res ne rabi več seksat".. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

22. okt 2008 12:47

Sem se spomnila še eno . Zadnjič se je polulal po nesreči po hlačah( Moj petletnik) , ko smo bili zunaj in mi je pol rekel, ja pa kaj morem, ko se mi lulček zvije v klobčič,... Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

22. okt 2008 13:11

začetnica, ne širi krive vere, prosim! Nismo iz opic se razvili, res ne. Imamo le skupne prednike. Kar je povsem nekaj drugega.

rimljanka - zasebno mnenje

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

22. okt 2008 13:14

Če je posladek nekaj sladkega po kosilu, ni nobenega razloga, da pred kosilom ne bi bilo sladkega PREDSLADKA, je menila moja nečakinja v rosnih letih.

rimljanka - zasebno mnenje

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

22. okt 2008 14:09

daga je napisal/a:
Ja, to pa je vprašanje o katerem veliko razmišljam. Tudi jaz bi namreč rada vedela, kako je šlo naprej, še zlasti zato, ker je Kajn ubil Abela.O drugih otrocih Adama in Eve nisem nikjer nič zasledila. Od kod torej nadaljevanje človeškega rodu? daga
No, tudi če bi ga pustil živeti, človeštvo vseeno nima neke perspektive, če imaš samo dva moška, pa nič drugega... Tak da se pridružujem dagi;)

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

22. okt 2008 14:13

Sicer pa sem enkrat, ko sem bila mala rekla, da bom mela 5 otrok, nakar je moj bratec seveda pritegnil, da on tudi. Pa sem mu zabrusila nazaj, da on jih bo mel pa toliko, kot bo njegova žena hotela;)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti