Zanimiva vprašanja otrok

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

22. okt 2008 14:14

Soseda (na našem vikendu)  je spekla jabolčni zavitek in poklicala mojo petletno hčerkico k ograji in jo vprašala:" Andrejka, a boš košček?"

 Ona pa je odgovorila: "Mi smo trije, pa dedek , pa babica!"

Nena-morje

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

22. okt 2008 14:24

Moja sestrica je svoji varuški rekla, ko je bila stara približno 4 leta: danes ima moja mama rojstni dan. Saj če danes nimaš darila ji ga lahko tudi jutri prineseš... (mami je bilo močno nerodno) Lep dan vsem Mateja

lena70  

član od: 8.3.2008

sporočila: 61

22. okt 2008 14:43

Moj sin se je zelo zgodaj začel zanimati za kuharijo in je velikokrat kaj sam ustvarjal, tako da zato nisem niti vedela. Pri približno 6-7 letih si je skuhal jajca (mehko kuhana obožuje). Nto on kuha in kuha jajca, po desetih minutah pa jih vzame ven iz vode in jih začne jesti. Potem pa prileti ena sočna in pravi" madona premalo časa sem jih kuhal, ker so še čisto trda". Otroška logika, saj ponavadi dlje kot kuhaš bolj je hrana mehka , a ne? lena70

Majolčica  

član od: 2.2.2008

sporočila: 98

22. okt 2008 14:48

Jaz sem pa mislila, ko sem bila majhna, da ženske rodijo punčke, moški pa fantke. Dokaz za to je bil, da imajo tudi moški trebuhe.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

22. okt 2008 15:07

No, drage moje, pač ni treba vsega jemati tako zelo dobesedno. Sicer pa, tudi hipoteza o mitohondrijski Evi govori o zelo malem številu osebkov, ki...a ne, Veri?

rimljanka - zasebno mnenje

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

22. okt 2008 15:12

rimljanka je napisal/a:

začetnica, ne širi krive vere, prosim! Nismo iz opic se razvili, res ne. Imamo le skupne prednike. Kar je povsem nekaj drugega.

[nagelj] rimljanka - zasebno mnenje
Bom naslednjič dva smeškota na koncu naredila ok? Začetnica

Vijavaja  

član od: 17.10.2002

sporočila: 11

22. okt 2008 15:25

Na sprehodu v Izoli. Deklica v vozičku, jaz in prijateljica zadaj. Gremo mimo bazenov Doma dveh topolov in Doma slepih. Mala, ki se je komaj naučila dobro govoriti je želela v bazen. Razložila sem ji, da je bazen samo za slepe in slabovidne (tako je pisalo na tabli pred vhodom) in potiskala voziček dalje. Čez nekaj časa se sliši iz vozička: "Mami, jaz tako slabo vidim!" Pa na začetku ne jaz, ne prijateljica nisva razumeli zakaj. Mislili sva, da jo moti sonce, ki je sijalo prav v nas, ali da ji je kaj padlo v oči...Potem sva tudi medve slabo videli...Do solz sva se nasmejali... Vijavaja

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

22. okt 2008 16:15

Moja hči-3leta je imela v vrtecu vzgojiteljici Jelko in Agato. Pred novim letom so se učili pesmico Rasla je jelka. Ko se jo je naučila pa jo je malo priredila in zapela rasla je Agata. Vprašala sem jo kaj je zdaj to, pa mi je odgovorila, da če je rasla Jelka mora tudi Agata. patka

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

22. okt 2008 18:30

Ko sem bila drugič noseča, moja hči pa stara štiri leta, sem ji pokazala trebušček, še bolj majčken je bil in rekla, da imam tam dojenčka. Ona pa kot iz topa: a si ga pojedla ! buča

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

22. okt 2008 20:45

Ko je moj otrok prvič v živo vido kravo, se je celi navdušeni drl: Ata,mama, glejta slona! Pa dolgo je mislo, ka je krava žena od konja. tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti