Konvekcijska pečica

Darka  

član od: 28.9.2001

sporočila: 37

tema odprta - 31. jan 2003 22:06 | ogledi: 4.886 | odgovori: 5

Zanima me, kaj vse se lahko počne s konvekcijsko pečico. S tem mislim samostojno, okroglo, spodaj prozorno "posodo", ki ima grelec in ventilator zgoraj.

Mika me, da bi jo kupila, vendar, da ne bi bil strel mimo.

Hvala za odgovore!

Darka

D

lenca58  

član od: 16.7.2002

sporočila: 131

29. maj 2004 13:32

Tudi mene zanima, kaj in kako se da pripravljati v taki pečici. Kupila bi jo sicer predvsem za peko rib zunaj na terasi, ker me zelo moti vonj po ribah v stanovanju. Lep dan! lenča

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

31. maj 2004 10:49

Juhu! Pri nas imamo konvekcijsko pečico in po mojem okusu je super! Ker pa je za 6 člansko družino to avsolutno premajhna posoda, jo uporabljamo kvečjem za kak pečen krompirček - najboljši! in včasih, če nas je manj pri jedi. No, takrat ko si privoščimo kaj iz nje, pa je vse, kar narediš, super. Sploh piška in krompir. Drugače pa je v njej možno pripravljati vse in na vsakršen nači. Lahko pečeš, grillaš, kuhaš v sopari, vkuhavaš, .... in to vse popolnoma brez dodane maščobe. Priporočam vam, da pred nakupom zadevo kje sprobate, če imate možnost, da se prepričate. Kot pravim, super zadeva in okusna hrana, ima samo to pomanjkljivost, da je za našo družino premajhna in je malo težja in zato zoprna za čiščenje (steklo se samo pomije - posebna funkcija), čas priprave pa je daljši, kot pri običajnih pečicah ( ne vem za vse modele in proizvajalce, mogoče tudi zato, ker ni ravno najboljše kvalitete, ali pa ne znamo prav kuhati). V glavnem, če vas ni preveč in ne marate preveč dodane maščobe, je zadeva super!

ALENKA_D  

član od: 2.12.2002

sporočila: 153

31. maj 2004 11:36

Jaz je sicer nimam, jo imata pa moja mami in oči. Ker sta že kar v letih (sladkor, holesterol), jo zelo veliko uporabljata. Z njo sta zelo zadovoljna. Moja družina je deležna dobrot iz te pečice jeseni, ko se peče kostanj, ki je tukaj pečen super. LP, Alenka

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

31. maj 2004 11:59

Tudi mene je stvar pritegnila. Me pa zanima ali govorimo o konvekcijski pečici iz Top Shopa ali jih pa imajo tudi pri nas v trgovinah z gospodinskimi strojčki?

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

31. maj 2004 13:26

Juhu! Jaz sem govorila o konvekcijski pečici iz trgovine, iz top shopa ne poznam. Lp

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti