Še čas za kostanj?

irenapena  

član od: 4.11.2004

sporočila: 28

tema odprta - 18. okt 2008 16:37 | ogledi: 3.140 | odgovori: 6

Ojla!

jaz sem pa jutri končno prosta na nedeljo, po dveh mesecih... Bi šla pobirat kostanj? A veste če ga je še kaj ali sem prepozna? Pa v naših krajih (okolica Kopra) so samo mičkeni, mičkeni. Veste za kak kraj kjer so vsaj malo večji? tu na kulinariki je toliko mikavnih receptov iz kostanja, komaj čakam, da kaj naredim.

pozdravček iz sončnega Portoroža...

irenapena

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

18. okt 2008 16:54

Ne vem ti povedat,mogoče je še kje kaj ,pri nas na Gorenjskem je bilo že prejšno nedeljo skoraj vse pobrano.4 ure sva se klatila po gozdu ,za eno ubogo vrečko..Pri nas je danes tudi krasen dan ,brez oblačka na nebu. lp goga

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

18. okt 2008 17:57

Jaz sem ga nabirala (Bela krajina) pred nekaj dnevi in ga je bilo pod listjem zelo veliko, samo težje ga je najti. Bi rabila puhalnik za listje ali pa vsaj grabljice pa bi ga lahko nabrala na tone:) magnolija

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

18. okt 2008 20:30

Ja res, v Beli krajini ga je še veliko, seveda ga je večina pod listjem. Če le lokacija ni predaleč. oliva

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

19. okt 2008 11:12

Na Pohorju ga je puno, samo je treba iti vsaj do 4. stebra, ker spodi so prekupčevalci fse pobrali. Ker pa je zapadlo 10 cm ... listja, je treba bincat. tumpika

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

20. okt 2008 11:36

V soboto v Beli krajini (na Smuku nad Semičem) - ga je bilo še nekaj, čeprav smo se temeljito nahodili. Je treba kar brskat izpod listja in iz ježic, drugače je v glavnem vse pobrano. Kar smo dobili je drobno, piškavo, tako da sem včeraj cel dan po malem pobirala piškave ven. Tako da močno dvomim, da bomo iz tistih nekaj kil se kaj dosti najedli. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti