Vnetje mehurja

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

23. sep 2008 17:25

Tudi jaz prisegam na brusnični sok. Resnično najboljša stvar. Jaz ga redčim z vodo. robida

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

23. sep 2008 18:00

Pa na oblačila ne pozabite. Groza me je, kadar v hladnih dneh gledam dekleta, kako kažejo golo kožo . Spredaj in zadaj vse odprto, pa majčke skoraj nad popkom. Res, da je modno, a je treba tudi o zdravju malo razmišljat. Pa na tekočino ne pozabit in vitaminčke. LP! fakin712

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

23. sep 2008 18:22

No, ste v glavnem že vse napisale.

Ne pozabite tudi na suho obutev (noge) in tako, kot je  fakin217 omenila na oblačila, predvsem bonbažne spodnice ( se dobijo tudi lepe, s kombinacijo čipke).

V teh hladnih dneh skodelico ali dve (po požirkih) napitka iz njivske preslice ali ursi čaj.

Tudi kaka kopel ne bo odveč, vendar tik preden gremo v posteljo, da se ne prehladimo.

kobra 1

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

23. sep 2008 19:57

Jaz sem ravno prejšnji teden imela vnetje. En dan me je tako tiščalo lulat, da nisem mogla niti sedeti. Pa sem se lotila in pila. V roku treh ur sem spila kakšne 2-3 litre vode. In naslednji dan ni bilo ne duha ne sluha o bolečinah.

Sem pa šla naslednji dan k zdravnici (prejšnji dan je bila nedelja in nisem hotela k dežurnemu) in je na vodi pokazalo nekaj bakterij, tako da sem vseeno dobila antibiotike.

Sicer pa priporočajo tudi lulanje po vsakem spolnem odnosu, tako naj bi bila pojavnost vnetij precej manjša.

Sonja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

23. sep 2008 20:00

fakin712 je napisal/a:
Pa na oblačila ne pozabite. Groza me je, kadar v hladnih dneh gledam dekleta, kako kažejo golo kožo . Spredaj in zadaj vse odprto, pa majčke skoraj nad popkom. Res, da je modno, a je treba tudi o zdravju malo razmišljat. Pa na tekočino ne pozabit in vitaminčke. LP! fakin712
Točno to. Na srečo je zdaj moda tunik, ki pokrijejo hrbet. Smola pa je, da se bo čez 10 let moda spet obrnila in moja takrat najstnica bo hodila z golim pasom pozimi. Atina

sonchek  

član od: 18.5.2005

sporočila: 124

24. sep 2008 9:41

Ja oblačenje pri meni ni problem, sem precej zmrzljiva in posledično hodim precej toplo oblečena. Si bom nabavila brusnične tabelete še, upam da bodo pomagale. Hvala za vse nasvete!

 

sonchek

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

24. sep 2008 10:39

Krasno pomaga tudi sok Aloje z brusnicami in energijske hlačke. Po dolgotrajnem zdravljenu z antibiotiki, ko ni nič več pomagalo, mi je edino to pomagalo. Vnetja sem se rešila in že nekaj časa nimam več tovrstnih problemov.

Kyara

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

24. sep 2008 10:49

Tisto glede "ogroooomnooo tekočine" so meni v lekarni odsvetovali - na moje začudenje, ker s tem seveda izpiraš iz sebe tudi tiste koristne stvari - antibiotike, zdravila,... lp, vanjatajnsek

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

25. sep 2008 9:39

Brusnični sok se lahko osladi s fruktozo. Lp Nasha

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

25. sep 2008 9:44

vanjatajnsek je napisal/a:
Tisto glede "ogroooomnooo tekočine" so meni v lekarni odsvetovali - na moje začudenje, ker s tem seveda izpiraš iz sebe tudi tiste koristne stvari - antibiotike, zdravila,... lp, vanjatajnsek
Kaj pa je veliko in kaj ogoooomnooo? Jaz velikokrat pozabim na pitje in ko včasih preračunavam koliko sem spila, se zgrozim, ker je bilo premalo. Se trudim, da bi vsak dan spila 2l vode, ponavljam vode, pa mi zelo redko uspe! In to se mi vsekakor ne zdi preveč, je pa veliko ;-) veverica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti