Prosim za nasvet šivanje -mašina bernina

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

26. sep 2008 7:37

anci67 je napisal/a:
To je ta revija: http://www.oz-verlag.de/113/?cid=211 anci67
me pa zanima ali sem jaz tako trda z nemščino ali se res ne da prelistati revije ker samo prva stran mi ne pomeni veliko pomoč bi mi res prav prišla hvala anaeva

anci67  

član od: 28.5.2006

sporočila: 26

26. sep 2008 8:35

Ne da se, jaz imam to stran samo za orientacijo kdaj pride revija ven da ne kupim stare. anci67

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

26. sep 2008 8:40

hvala anaeva

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

26. sep 2008 8:48

Uff! Meni je všeč Ottobre magazin številka 5/2008.. Ali jo je že katera videla v trgovini in kje? Full uporabni kroji, tisti zadnji plašč, Pa tunike, za katere me tamala nagovarja...pa krilce tudi, v bistvu vse .100 krat boljš k burda...Pa še majcena sem, the best.. barbyslo

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

26. sep 2008 19:49

Hehe, ma kaki profesionalka! Nimam pojma, samo sem tak firbec, da se za vsak hobi ful zavzamem, pa vse preštudiram;) Mi pa še veliko manjka! Ampak se učim:) Ja, te razumem, tudi jaz najprej niti v sanjah nisem mislila, da bi dala toliko za šivalni stroj... Ampak potem pa počasi razmišljaš... Pa si mislim, da bom tako mogoče kdaj še kaj vezla, ker še enega stroja (vezilnega), si pa definitvno ne bi kupovala. Mi je pa všeč, sploh razne zadevice za otroke, lepo zakrpaš;) Žal je moja Aurora trenutno tudi počivala kar nekaj mesecev, mislim da skoraj 3! Ampak zdaj upam, da bom spet lahko kaj počela;) Danes nameravam sešit darila za novorjenega nečaka in njegovega starejšega bratca:) Upam, da bo šlo, saj mam lubija doma, da mi on premika mašino, ker je jaz ne smem:( Čestitam za tečaj masaže, midva sva tudi šla - sicer na tečaj klasične športne masažo, ampak takrat je bil dokaj poceni, prek ŠOVa, sva bila še študenta... Se je splačal;) Sem delala nekaj časa v enem kozmetičnem salonu kot maserka s tistim znanjem, tak da očitno sem se dobro naučila, če so me vzeli;) Pa še na dopustu letos sploh nismo bili, nisem smela nikamor, tak da smo precej prihranili, hehe;) Če tako gledaš;) Aja, kje si kupila masžno mizo? Sem malo razmišljala, da bi jo kupila bratu in njegovi ljubezni za novo leto. Sem našla par strani na netu, ampak bi rada zadeve videla v živo, da ne kupim nekega junka. Ottobre magasin je revija, ki ima kroje SAMO ZA OTROKE, naročiš se prek neta, so zelo prijazni in 100% zanesljivi, vsaj moje izkušnje so take - pošljejo hitro in jaz sem dobila še darilca zraven. So sicer tudi kroji do 170 cm velikosti, ampak za dekliško postavo. Je pa fajn, ker je v vsaki nekje 10 krojev za dojenčke, 10 za malčke, 10 za male otroke, 10 za starejše otroke. Mi je pa res všeč ta revija. Sploh pa nisem vedela, da se jo da pri nas kupit. Imajo pa Ottobre magasine tudi 2 številki letno za ženske, tega jaz nisem kupovala, ker v glavnem tak delam brez krojev, pa ker so Finke bolj (po)polnih postav in mi vse skup ne pade na mojo postavo. anaeva, na oz-verlag se ne da pogledat v revijo, samo prvo stran lahko vidiš, isto je s knjigami, žal. Veri

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

27. sep 2008 8:21

veri hvala kje pa se kupi tale diane oz verlag,ker ponavadi kupujem revije v lecleru,samo jo tam še nisem videla pri ottobre pa so tako kot si napisala,kroji do 170cm,in marsikaj si lahko prikrojiš za malo večje zanima me,če kupuješ tudi burdine kroje??" anaeva

anci67  

član od: 28.5.2006

sporočila: 26

27. sep 2008 9:01

tudi diano imajo v lecrecu vsaj v mb anci67

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

27. sep 2008 11:49

hvala,bom malo bolj pozorna anaeva

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

27. sep 2008 20:39

Veri! Bila sem na tečaju v Higeji klasične masaže. Morm rečt, da sem bila zelo zadovoljna ker sem se veliko naučila. Ker sem takrat kolebala med službami se nisem odločila za s.p. Masiram predvsem doma kakor mi dopušča čas, poleg službe in polno drugih konjičkev s katerimi se rada ukvarjam. Ziher dnar je ziher dnar. Trenutno sem s službo zelo zadovoljna. Ni mi žal da sem se tako odločila. Z lubijem sva se odpeljala po masažno mizo v Lemberg pri Šmarju spodaj sem pripela Link.. Dal mi jo je za 135 eur. Vse te mize ,,baje,, delajo v glavnem na Kitajskem in so v tem cenovnem razredu skoraj identične, če niso enake. Silvestor pa sploh, pa sigurno za 50 eur dražje .Veliko sem si jih ogledala a bistvenih razlik ni.To je res, da so nekatere z aluminijastim ogrodjem- lažje kar je prednostno, če jih prenašaš naokoli.Vendar so to že drugi cenovni razred, drugi proizvajalci. Meni je bistveno, da so kompaktne z lesenim ogrodjem. Ko močneje masiras, stoji kot pribita, ker je spodaj ojačana z jeklenimi vrvmi.Priporočam! http://www.bolha.com/oglas2226015/tridelna-masazna Šivanje!V Leclercu sem kupila revijo Ottobre magazin, ker sem ugotovila da je ta številka uporabna zame. Saj veste par kilc preveč...pa manjše postave. (drugače kupujem v glavnem redno Burdo)Videla sem da imajo tam tudi Diano, če katero zanima. Danes sem uspela narediti iz lepilnega traku ogrodje za lutko...Odločila sem, da jo nabašem z rezano peno...Samo pene še nimam. Moj lubi se je zelo potrudil.Zaenkrat kaže kar v redu ...bomo videli ko bo nabasana, revica dvojnica...(eno joškico ma mal čudno) barbyslo

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti