Prosim za nasvet šivanje -mašina bernina

anci67  

član od: 28.5.2006

sporočila: 26

25. sep 2008 16:34

Pa so dobri kroji kot vidim imajo tudi za večje številke mogoče ve katera kje v mb bi se dala kupit anci67

anci67  

član od: 28.5.2006

sporočila: 26

25. sep 2008 16:35

Zdaj se spomnim, sem jo že vidla, pa ne mi preveč navdušila. anci67

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

25. sep 2008 17:41

barby, nisem šivilja, samo rada šivam. Sem popolni amater, ki nima niti nobenega tečaja narejenega o šivanju, nič. Čisti samouk! nimam nobenega takega pametnega razloga, da bi rekla, da nujno rabim tako dobro mašino, ampak če jo 10 let kupuješ in šparaš zanjo, pa če imaš tako dobrega lubija, ti privošči tisto, v katero se zaljubiš, tudi če nočeš tega povedat;) pa navsezadnje se bom s tole Lejlo kar namatrala, hehe, tak da sem si jo prislužila;) Aurora je draga, se strinjam, (imaš sicer 12% gotovinski popust) ampak si ne privoščim veliko stvari in če bi izračunala, koliko prihranim pri garderobi, ki je parktično ne obnavljam, hehe, se mi zdi, da bi jo mela hitro notri. Pa kozmetike ne uporabljam, pa k frizerju ne hodim, pa na kavice tudi ne... Tak da nimam tako slabe vesti. Saj jo bom hitro not dobila:) Niti krojev ne kupujem, edino za tamalo sem jih nekaj in ottobre magasine sem si naročila. Sicer pa sva oba dokaj skromni bitji in potem kadar si nekaj res fejst želiva, pa si privoščiva dobro in uživava:) Jaz šivalni stroj, on fotoaparat - pri tem je samo to problem, da moram zdaj vse slike zmanjšat, predno jih lahko kam pripopam... Potem se pa ne spravim in ne dam nič na kulinariko, moram se enkrat res spravit... Bom, obljubim! Veri

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

25. sep 2008 20:09

Veri, Sem mislila da si šivilja, ker obvladaš stvar, Mene je tudi mamila Aurora pa sem se prepričala da je to bolj za šivilje. V trgovini mi je prodajalka rekla, da jih kupujejo bolj tisti, ki se profesionalno ukvarjajo s tem... Če po pravici povem nisem bila pripravljena dati toliko denarja. Če bi ga imela za to namenjenega, seveda.... Je tega vredna, brez debate....če toliko šivaš kot ti. Za mene je Bernetta verjetno ZELOOO V REEEEDU...Še več kot to....Če naredim tamalmu par puloverjev, tamali par stvari ne bom imela slabe vesti, če bo v kotu stala kakšen mesec. Letos sem si itak že preveč privoščila... Naredila sem šolo klasične masaže ki je stala, kupila masažno mizo, pa avto sem zamenjala, pa še na dopustu sem bila dvakrat.. V bistvu imam že slabo vest....Lubi pa hoče da uživam... pol pa cvenka ni.....Dan ima vseeno samo 24 ur.. Enkrat se živi, delajmo tisto kar nas veseli, da bomo zadovoljni in srečni. P.S Kje se pa naročiš na Ottobbre magasine? barbyslo

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

26. sep 2008 7:07

Dobila sem Diano .....Kakšna je zadnja številka ottobre magazin ? Jo katera ima ? barbyslo

anci67  

član od: 28.5.2006

sporočila: 26

26. sep 2008 7:10

Če imaš številko 28 je v Nemčiji že zunaj 29 pri nas pride včasih malo pozneje, lahko pa da je že zunaj, ker jaz nisem bila zdaj nič v trgovini samo na spletu sem vidla, da je nova anci67

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

26. sep 2008 7:32

barbyslo je napisal/a:
Dobila sem Diano .....Kakšna je zadnja številka ottobre magazin ? Jo katera ima ? barbyslo
jaz imam http://www.ottobredesign.com/index.html številka 4 je pa bolj za otroke,oziroma do višine 170cm in je super kuplena v Lecleru stane pa 8€ anaeva

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

26. sep 2008 7:34

ni nalimalo same revije,ampak kar celo stran torej imam tisto predzadnjo z deklico v lila obleki ravno končala spodnji del trenirke dan prej pa žametno krilo sedaj je pa že na mizi pulover z termo velurja skratka revija je zelo uporabna anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti