Hladilnik

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

tema odprta - 17. sep 2008 9:44 | ogledi: 2.444 | odgovori: 12

odločila sem se da kupim nov hladilnik, vendar preko spleta.Zanima me, če je kdo od vas že kupoval pri mimovrste.com in kako je zadovoljen.

Odločam se za ta hladilnik, vendar mi je znamka precej neznana in tudi ne vem kje je servis za te hladilnike.

http://www.mimovrste.com/artikel/3220024417/hladilnik-

Prosim za pomoč, kajti tisti ki so mi všeč so 500 eur, jaz pa toliko denarja nimam. Bi pa rada kombinacijo hladilnik-zamrzovalnik, v višini do 150 cm.

ariella

Temo je spremenil(a) ariella_3 dne 17. sep 2008 09:52:13

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

17. sep 2008 9:56

sem kupovala pri ceneje.si,oziroma sem potem preko njih našla najcenejšo varianto točno določenega in preizkušenega izdelka dobila pa vse brezhibno,,...... znamke indesit pa res ne poznam anaeva

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

17. sep 2008 9:57

Mi smo meli od te znamke pomivalni stroj,pa nismo bili preveč navdušeni,sploh pa potem ko se je začel kvarit, nad servisom...obup. Veliko izbire je tudi tukaj. Veliko različnih znamk. Lahko tudi naročiš po internetu: http://www.gaa.si/ evagirl

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. sep 2008 10:02

Meni so podatki o servisih blazno relevantni pri takih odločitvah. In če ni podatkov o servisu (kar dvomim, ker morajo biti, izvoli jih poiskati), ozrioma je servis daleč, tako, da je potrebno čakati več dni,da pridejo popravit, ali pa je treba mašino odpeljati na lokacijo servisa - potem me produkt ne zanima več. Glede cene pa takole. En angleški pregovor gre takole: Nisem tako bogat, da bi kupoval poceni. Hladilnik pa preprosto ni potrošna roba, kjer niti blazno ne boli, če človek kupi škart. Če ti obstoječi hladilni aparati doma še delajo, je, kar se mene tiče, bolj pametno še kak mesec, dva, malo evre na stran dajati in se odločiti za kasnejši nakup. Ker v decembru bodo popusti na vse živo in bodo tudi gospodinjske aparate verjetno prodajali v kakšni prijazni akciji. In še nekaj - daj poglej, v katero smer se odpirajo vrata pri hladilniku in ali je to okej v tvoji kuhinji/shrambi. Sama namreč poznam kar nekaj ljudi, ki so kupili hladilnik, pa so potem šele doma ugotovili, da se vrata odpirajo v "napačno smer", oziroma, da vrat, takšnih kot so, ne morejo odpreti v celoti, kar je blazno otežkočilo kasnejše čiščenje in uporabo hladilnika. Vendelina jr.

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

17. sep 2008 10:17

načeloma se hladilniki glih ne kvarijo pogosto. Mogoče vprašaj kakšnega serviserja, če ti kaj več reče. recimo, ko sem jaz kupovala TV (seveda malo denarja) sem klicala strica (ima servis RTV) pa pravim a je bolje Gorenje ali xxx in je rekel, da je čisto vseeno. Se deli itak vsi dobijo brez problemov (če se že pokvari) Potem je prijateljica prodajala pralni stroj (skoraj nov, zaradi selitve) Indesit; pa mi je rekel - tega sranja nikar ne kupuj... Glede hladilnikov se nisva pogovarjala. V 8-ih letih kar živim "na svojem" mi je 2x strela v TV vdarila, drugače nisem imela ne pokvarjenega TV-ja, ne pralnega stroja, hladilnika, zamrzovalnika. Prej, pri tašči je pralni stroj redno "crkoval" , doma pri nas pa mislim, da je tudi mama imela enkrat pralni stroj na popravilu (v zadnjih 10-ih letih) pa enkrat še - kar v bistvu niti ni bilo popravilo (kjer bi se rabili rezervni deli), ampak je pod boben potegnilo tangice in jih ovilo na os.... klavdija

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

17. sep 2008 10:37

hvala vsem za nasvete. bom še malo počakala z nakupom. Čeprav mož pravi da bi denar samo za znamko metala stran. Menda je ista kvaliteta,npr. beko veliko nižja cena. Je to res? ariella

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

17. sep 2008 10:56

ariella, svetujem ti, da stopiš npr. v Big Bang ali v kako podobno trgovino in vprašaš če imajo taki hladilnik. Se posvetuješ z njimi če ga priporočajo, si ga ogledaš z vseh strani, vprašaš kje so servisi ipd. Če je dražji kot na spletu jih malo "zagnjaviš" za kaki popust in na koncu kupiš pri njih. Tako sem jaz nazadnje kupila sušilca. Najprej sem si jih na spletu ogledala, poiskala najnižjo ceno, potem pa odkorakala v Big Bang in ga dobila za isto ceno. Indesit ni čisto neznana firma. Tašča ima Bekov hladilnik že nekaj let in dela čisto OK. K

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

17. sep 2008 11:12

Kadar kupuješ novo stvar, verjetno ne misliš na to, kje boš iskal servis ob okvari. Ni pa več tako, kot pred tridesetimi leti, ko si za okvaro na candiju čakal 14 dni na servis iz Ljubljane. Danes je servis že v vsakem malo večjem mestu.

 

Na tvojem mestu bi počakala, kot ti svetujejo druge in nikoli ne bi kupovala hladilnika z zamrzovalnikom zgoraj in brez no frost sistema.

 

 

Lijana

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

17. sep 2008 11:24

LIJANA je napisal/a:

Danes je servis že v vsakem malo večjem mestu Lijana

...servis je res v vsaki večji vasi, samo bi lahko o servisih oz. o serviserjih kar novo temo odprli... K

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

17. sep 2008 11:36

Jaz pa imam že 8 let Indesit pomivalni stroj, pa razen enega manjšega popravila lani (tega je izvedel mož) nimam pritožb, takrat je pa stal še ne 200 eurov,...... Ž.N.

zima13  

član od: 27.3.2008

sporočila: 202

17. sep 2008 11:44

Dolgoročno gledano se mi zdi bolje da imaš hladilnik, ki ima zmrzovalnik spodaj. Glede na to, da se hladilni del potrebuje več in se ti ni potrebno sklanjati, ko pobiraš stvari iz spodnje police. zima13

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti