Zobozdravnik

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

18. sep 2008 17:38

Hvala za vse vaše odgovore,Ja res to je fobija narobe sem se izrazila .No nekaj bom že našla.Stopila pa bom tudi v stik z polimedical.Saj se mi do dr . Vrankičeve preveč upira. kriznana

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

18. sep 2008 18:39

Kriznana, tudi jaz sem zaradi nje dobila neznosen strah pred zobozdravniki in jih kar nekaj let nisem obiskala, posledica je to, da so mi že pred dvajsetim letom morali izruvati zob, ker je bil v tako slabem stanju, da se ga ni dalo rešiti. Zdaj pa hodim k njenemu možu, ki je čisto nasprotje - miren, hladen, profesionalen, in hiter. Priporočam. Za odpravo strahu je včasih dovolj že to, da si najdeš drugega zobozdravnika. RadaJem

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

18. sep 2008 19:33

O, joj kako te razumem

Tudi mene je bilo strah zobozdravnicin sem zato pred mnogimi leti nekaj prakticirala( tole ni nasvet)

pomirjevalno sredstvo+protibolečinsko sredstvo, vedno so me morali zbuditi.Kasneje sem se navadila, ne moram reči, da mi je danes vseeno, vendar kar pridno obiskujem zobarja.

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 18. sep 2008 19:34:38

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

28. jul 2010 9:53

Bom kar tule nadaljevala temo, ker vidim, da je blizu moje problematike. Namreč tudi sama imam zaradi otroških in najstniških problemčkov pri zobozdravniku in ortodontu velik strah pred obiskom zobozdravnika. Kljub temu, da sem že dosti stara in pametna me mora na stol kot bika vleči ali oče ali fant oz. katerakoli bližnja oseba. Da ne opisujem dalje, skratka vsa procedura je precej neprijetna. Na žalost pa imam že zobozdravnika, ki je sicer kar se strokovnosti tiče čisto soliden, le občutek za človeka nima ravno razvit, je bolj robavs in nekako ni sposoben kake pretirane komunikacije. Zato vas prosim kulinarike iz širne Slovenije, če lahko priporočate kakšnega zobozdravnika, ki bi si bil predvsem sposoben vzeti par minut časa in mi malce poljudno razložiti kaj in kako je z mojo ustno votlino, kaj me čaka na sledečem posegu itd. Naj povem, da posebnih težav še nimam, si jih bom pa z nerednim obiskom verjetno kaj hitro nakopala. Ne pričakujem tudi nekih ekspertiz z zobozdravnikom niti 2 urnega klepeta ob kavi, ampak nasplošno sem taka, da se me da s pogovorm zelo "prepričati/mi pregnati fobije" in bi en zobozdravnik, ki bi opazil, da sem bela oz. prozorna od strahu ter na robu solz znal narest čudeže. Lokacija najraj širše območje Ljubljane, a po potrebi tudi kje dlje. (Seveda odg na ZS, da ne bo težav zaradi podatkov:) Hvala Viva Meier

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti