Podarim kristalčke za vodni kefir!

a jih ima kdo iz Ljubljane ali s Primorske?

nini_kolina

Pozdravljeni,

 

jaz bi tudi želela te kristalčke za vodni kefir, pa me zanima, če jih je pripravljen kdo poslati po pošti? 

Lp, Andreja 

studentka1

V bistvu se nam valjajo v službi; če jih niso vrgle punce preč, javim in pošljem. MI pošlješ naslov?

rag_doll

Rag_doll, sem že dogovorjena z eno drugo uporabnico, da mi jih pošlje, vseeno najlepša hvala.

studentka1

Pozdravljeni,

jaz bi želela imeti kristalčke za vodni kefir. Tako da rag_doll,če še jih imate bi vas prosila,če mi jih lahko pošljete po pošti.Sem iz štajerske.Hvala.

 

 

tejčika

Tejčika, imamo jih še, upam, da so še uporabni, ker so že dolgo v isti vodi. Do drugega tedna sem še odsotna, potem pa lahko, bova našli eno pot, da jih spravim do cilja :)

rag_doll

Ima morda kdo viška kristalčkov za vodni kefir?lp

tijasa
Ojla! Tudi sama se priporočam za kakšno žličko Pozdravček! Vrana Sporočilo je spremenil(a) Vrana dne 03. 2012 00:50

Pozdravljene!

 

Tudi jaz se priporočam ..

 

lp

Ethel

 

Ethel

Ima kdo kej kristalčkov za vodni kefir delat odveč?

hvala,
Jaka

Jakope

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti