Igra "konjski rep"

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

tema odprta - 27. avg 2008 22:01 | ogledi: 1.669 | odgovori: 3

Čao,

ker tle na kulinariki znate vse svetovat, mam eno vpršanje glede ene "fore". Pripravljamo se na eno fešto in delamo program in radi bi vključili tisto igro, kjer nekomu zavežeš oči, potem pa mora ta oseba namestit konjski rep na čimbolj pravilno mesto na (recimo)kartonasti konjski riti. Pa me zanima, če je že kdo kdaj delal ta hec in ima predlog, kako naj to čimbolj izvedemo? Ali pa mogoče celo kdo ve, kako se tej igri reče? Saj idejo imamo, samo me vseeno zanima, če ima kdo boljšo...

Lepa hvala lepa.

Lep pozdravček, S.

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

27. avg 2008 22:36

Čao, ja, sej sem vedla, da mi boste gotov znal pomagat, ni kaj. Ja, to je to, kar iščem. Samo sem mal zamešala, da je konj. No, pri nas bo kar konjiček, pa še to samo ritka, imajo že izdelano. Še za rep kaka ideja, pa smo zmagal. V glavnem, katka lopatka, hvala še enkrat. Lep pozdravček, S.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti