Trend report in nasvet za šoping

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

11. dec 2008 12:22

Mimika, sigurno ti bo pasalo vse v tem stilu, ker si suha, čeprav te nisem videla že kakih 10 let - po faksu pač Mislim. da bi ti pristajalo krilo malo nad koleni. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. dec 2008 13:03

Mimika, pri seksi gležnajih bi svetovala takole: - imej nogavice v enaki barvi kot so gležnarji (črna, siva, rjava) - tiste 60 in več denske. Če boš imela enako barvo čevljev in nogavic, ti noge ne bo optično "rezalo". Potem pa lahko zgoraj kombiniraš različne stvari, ampak ne se hecat s preveč barvami, ker potem boš pa res passion killer. Tule imaš link od Bottega Veneta v ready-to-wear jeseni 2008 (mi ne gre prilepljanje fotk čez firewall), in kikni na link see the show. http://www.style.com/fashionshows/review/F2008RTW- Skratka, vidiš različne možnosti - obleka brez rokavov, spodaj se nosi bela bluza, če pa ni bela, mora biti obvezno svetlikajoč material (v Zari jih imajo ogormno) - hlačni kostim, s tem, da so hlače v berumuda verziji, ali pa hlače v cigaretnem kroju, tako da se končajo 2 cm nad gležnji in to se super kombinira z gležnarji (jaz imam dve taki kombinaciji in sem prav zadovoljna9 Če ti monokromatsko ne sede, lahko tiste gležnarje kombiniraš recimo s kakšnim dobrim karirastim krilom, vendar mora biti krilo do kolen. Recimo zelo dobra in vedno uporabna kombinacija je, da imaš kakšne burberry karo krilo (pa ne v kroju kilta, temveč na bolj seksi verzijo) in to kombiniraš s črnimi čevlji, črnimi nogavicami in črnim pulijem in črnim sakojem. Definitvino se pa izogibaj kombinaciji dolgih kril in gležnarjev, ker to pa res tako grozno zgleda....da pridejo vsi potisnjeni spomini na dan.... Dolga krila se letos nosijo v kombinaciji s škornji z visoko peto in čez jakna iz fake fur-a ali pa kakšna mestna kratka bunda-jakna s pasom (tista, ki jo drugače kombiniramo s hlačami, zatlačenimi v škornje). Hope this helps. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 11. dec 2008 13:05:21

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti