Hladilnik-kateri

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

tema odprta - 2. avg 2008 8:30 | ogledi: 3.517 | odgovori: 9

Lepo prosim,če ima kdo izkušnje z hladilnikom,odločam se med materialoma INOX ali ALUMINIJ.Eni pravijo ,da je boljši eno eni drugo..Kupujemo pa Whirpoolov hladilnik.

Če ima kdo katerega ,prosim povejte,kako in kaj.Hvala.

dari

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

2. avg 2008 8:59

Inox je bolj občutljiv za čiščenje kot aluminij. Če kupuješ hladilnik, je priporočljivo,da kupiš takega, ki nima zgoraj zamrzovalnega predala. Tak porabi dosti več elektrike. Kar v trgovini preveri, takega z in takega brez zamrzovalnega predala. Verjetno imaš zamrzovalnik, tako da to potem ne bo problem. Priporočam pa ti aluminij. Kyara

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

2. avg 2008 9:56

Obvezno z nulto cono. Tam hranim meso, skuto in vse hitro pokvarljivo hrano. Tu lahko presežete rok uporabe, ker je komora tik nad lediščem in za moje izkušnje nepogrešljiva.

Aki

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

2. avg 2008 10:31

Ej ste zlate,hvala vama.Se tudi bolj nagibam k aluminiju.Je pa popolni no frost,ki ima nulto cono.Sicer je kombiniran zgoraj zamrzovalnik, s svojimi vrati.Sva že z možem izračunala,da bova prihranila okrog 500kw,ker naš stari porabi toliko več elektrike na leto in tudi to je eden izmed razlogov,da menjujemo. dari

isik  

član od: 31.10.2003

sporočila: 11

2. avg 2008 15:34

Če lahko izbiraš, vzami takega, ki ima zamrzovalnik spodaj - zamrzovalnik namreč manjkrat uporabljaš in se je zato treba manj sklanjat. Irena Šik

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

3. avg 2008 8:35

Znanka je kupila whirlpoolov samostoječi hladilnik z nulto cono in vsem podobnim. Lep in dober hladilnik, samo zelo ropota. Serviser je nonšalantno rekel: "Saj v navodilih piše, da lahko ropota." Preveri, kako je s tem modelom. Tudi mi imamo whirlpoolov hladilnik (vgradni), ki na srečo ni prav nič glasen. mimika

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

3. avg 2008 13:08

čao, tudi jaz sem pred nakupom hladilnika+zamrzovalnika. imam problem, ker bi rada večjo kapaciteto zamrzovalnega dela in manjšo hladilnika, so pa vsi obratno. sem sama in 200 l hladilnika res nimam kaj nucat, skrinja pa pride bolj prav. Mi je pa zelo zanimivo tole o razliki med aluminijem in inoxom, nisem vedela. Pa ravno takega bi rada, da ni bel. Lep pozdravček, S.

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

3. avg 2008 15:15

Kombinirani hladilnik+omara s tremi predali zagotavlja zelo malo prostora za zamrzovanje. Pazi, da ima taka kombinacija dva kompresorja. Je najbrž zato dražja.

 

F r i n a

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

6. avg 2008 21:19

Tako imamo ga. Samo je nastal velik problem,ki ga bomo morali rešit.Vrata hladilnika se ne dajo odpirati do konca zaradi stene,ni ravna in tla niso ravna.Prej je bil vgradni.Sedaj bomo morali pač rezati elemente in bo kuhinja čist drugačna.V glavnem pa se gre za ene 3 centimetre,pa je vse narobe. Mene pa zanima,če ima katera ta kombinirani hladilnik Whirpool ARC7558 in mi malo pove svoje izkušnje,navodil je v bistvu premalo.Zraven je tudi neka stvar bele barve ovalne oblike na sredini je okroglo črno okno vzadaj pa se da nalepka dol in lahko prilešiš vendar ne piše nič o tem zakaj je to in kam dat.lp dari

muca1  

član od: 22.8.2007

sporočila: 57

6. avg 2008 22:03

Pozdravljena, tudi sama imam Whirpoolov kombinirani hladilnik. Edina stvar, ki me moti pri tej namki je to, da je zelo glasen, tako da ga ne pripotočam nikomur, ki ima združeno kuhinjo z jedilnico (kot je sedaj trend v stanovanskem tlorisu). Tisti ovalni del pa je indikator, če ti deluje predal z nulto cono. Če je tako kot je potrebno je na temnem displeju izpis OK. muca1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti