Breskvice

Felis  

član od: 26.6.2007

sporočila: 30

12. jul 2008 8:40

ok, najlepša hvala vsem .... res ... sedaj mi preostane samo še, da se jih čimprej lotim :) Felis

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

13. jul 2008 10:43

katka lopatka je napisal/a:
Gogad, sliko naložim iz računalnika na www.slikomat.com, tam pa so dalje vsa nazorna navodila - izbereš okence s kodo za forume in jo sem prilepiš...ne moreš falit.. Poskusi, če pa ti vseeno ne bo uspelo, pa ti bomo pomagale. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
Katka ,hvala,probam ko bo več časa. lp goga

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

27. jul 2008 10:30

Gogad,čestitke.Mene je pa strah delat,ker se bojim,da mi ne uspejo.Ko jih bom dobla,da mi razpadejo. renata69

nabiralka  

član od: 4.11.2007

sporočila: 17

27. jul 2008 12:17

Sedaj pa še eno teoretično vprašanje; nekaj sem sicer že brala, da se breskvice lahko tudi zelo dobro zamrznejo in da so kasneje prav tako dobre. Ampak mene pa zanima približno kako dolgo lahko zdržijo tudi v dobro zaprti škatli in v hladnem prostoru, npr. v kleti? Rada bi jih naredila nekoliko v naprej, a da bi se izognila zamrzovanju. Pri nas vedno tako hitro gredo, da jih tudi za vzorec ne morem dat na testiranje vzdržljivosti :) Podobno vprašanje tudi za gobice - kako dolgo držijo, da čokoladna glazura ostane lepa. Hvala za odgovore. nabiralka

spelci  

član od: 1.4.2008

sporočila: 276

27. jul 2008 12:38

Breskvice v škatli zdržijo tudi en mesec (več nismo mogli poskusit, ker prej izginejo). Jaz običajno v teh "kovinskih" škatlah potegnem okoli pokrova še lepilni trak, da so res brez zraka in mi super ostanejo. Za gobice pa ne vem, ker prehitro izginejo in niso bile nikoli shranjene dlje kot 1 teden. špelči

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

27. jul 2008 18:02

renata69 je napisal/a:
Gogad,čestitke.Mene je pa strah delat,ker se bojim,da mi ne uspejo.Ko jih bom dobla,da mi razpadejo. renata69
Nič se bati ,da bi ti razpadle,so dovolj trde.Jaz dolbem z nožkom,zapičim špičko nožka in parkrat zavrtim in so izdolbene.Zato renata ,kar pogumno......če se še bojiš,pa pridi k meni pa bova skupaj. lp goga

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

27. jul 2008 18:05

katka lopatka je napisal/a:
gogad, zelo lepe, verjamem, da tudi okusne. Se ti je verjetno smejalo, ko so ti uspele, kajne katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
Res je katka,vedno sem vesela ,ko mi ratajo.Ampak slikce še vedno ne znam pripopat.Kako je ta povezava ratala ,nimam pojma lp goga

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

27. jul 2008 18:16

gogad je napisal/a:
...če se še bojiš,pa pridi k meni pa bova skupaj. lp goga
kdaj pa prideš k meni???? bova potem še slikce gor metali na forum

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti