Najem apartmaja od 5.07. 08 pag, mali lošinj

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

tema odprta - 1. jul 2008 20:56 | ogledi: 4.819 | odgovori: 9

Mene pa zanima če kdo ve za kak apartma ali penzion na Pagu ali Malem Lošinju, za 2 osebi, od 05.07 - 12.07.Čimbliže morju.

Hvala za vsako info.

anitram1

Temo je spremenil(a) anitram1 dne 01. jul 2008 21:08:29

dandej  

član od: 13.2.2008

sporočila: 71

2. jul 2008 9:32

Na Bolhi je ful velik oglasov za Pag, al pa v Salamonu na internetu, za Lošinj pa bolj mal. Js sm tud na Bolhi našla. bobika

marusa 2  

član od: 5.9.2007

sporočila: 58

8. jul 2008 9:18

anitram1 - če si mogoče dobila kakšen dober apartma za pametno ceno bi te prosila da mi napišeš, ker se bi jaz tudi rada odpravila na Lošinj vendar šele konec avgusta. marusa 2

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

8. jul 2008 9:46

marusa 2 pozdravljena! Na Lošinj je šla kolegica, če bo kaj pametnega ti sporočim. Lep pozdrav, anitram1

marisa 1  

član od: 9.7.2008

sporočila: 1

9. jul 2008 14:54

Pozdravljeni. Ker več glav več ve, se tudi jaz obračam na vas. Zanima me ali je kdo že letoval v Omišalju na otoku Krku in sicer konkretno v hotelu Delfin. Cena je kar mikavna, pa še brezplačno za otroka do 14 leta, tako da... Saj plaže že poiščeš take, ki ti ustrezajo (na Krku jih je baje kar veliko lepih), glede hotela pa je zadeva malo drugačna. Ko si enkrat tam, si ne moreš prebirat. Hvala za vse info. marisa 1

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

9. jul 2008 18:21

JAZ SEM BILA V HOTELU DELFIN pred tremi leti. sedaj so ga obnovili. morem ti reči da je bilo fajn, glede hrane in čistoče zadovoljna vendar zvečer nimaš kam iti, niti čez dan se nič ne dogaja. tako da če želiš totalni odklop potem ja, če pa želiš še kam iti potem ne. moja starša sta čez pedeset stara pa sta rekla da je premirno za njiju. nektarina

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

10. jul 2008 12:01

Mi smo bili na Pagu večkrat v privat sobah s polpenzionom, blizu obale, tam smo bili v glavnem samo Slovenci. Na razpolago je bila vsem gostom kuhinja in si si opoldan lahko nekaj malega skuhal( hrenovko, čokolino za otroke, kavo, juhico...) Pri večerjah je bila zastonj pijača, pa še čez dan so nas radi pogostili s kakšno pijačo, z njihovim grozdjem, figami, paradižnikom. Zjutraj nas je čakal aperitiv za tistega, ki je to želel. Skratka ta sistem nam je bil zelo všeč, ni bil fin hotel, ni pa nam bilo treba kuhati. Ker pa smo bili tam že velikokrat, bi si želeli nekam drugam, kjer bi nam nudili podobno. Pozna mogoče kdo še kaj podobnega, kje drugje, tam nekje do Zadra, ker bomo šli letos lahko na morje samo za teden dni. LENČA

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

10. jun 2009 13:11

Obnavljam temo. Od 24. do 28. junija bi odšli na mini počitnice na Lošinj ali Cres. Pozna kdo kakšen ugoden apartma za tako malo dni? Kako pa je s prostorom v kampu v tem času? Hvala že vnaprej vsem za informacije.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti