Menorca-baleari

vijolca73  

član od: 28.4.2006

sporočila: 106

tema odprta - 11. jun 2008 11:30 | ogledi: 3.327 | odgovori: 7

Letos bi se radi odpravili na dopust na otok Menorca(mali Španski otok)ki je znan po izrednih plažah,naj bi bil cenjen kot nacionalni park.Je pravi otok za preživljanje dopusta za družine z otroci.Je pa problem,ker po krajšem iskanju na internetu mislim da sploh ni možnosti iz Slovenije in Avstrije za direkten let do tja.Ponujena možnost je le let iz Nemčije.Ima katera kakšno informacijo??Res bi prosila za kak nasvet,pa prelep dan vsem.

vijolca73

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

11. jun 2008 11:40

Ja, tudi jaz sem gledala te Last Minute, pa so vsi leti iz Munchna. A si že vse presrfala? Povprašaj na teh ta večjih agencijah, samo dvomim, ker je že malo pozno. Jelenckova

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. jun 2008 11:59

Imaš dve možnosti - da počitnice podaljšaš dva dni z ogledom Münchna - ker pot do tja ni ravno kakšna blazna muka, samo ne tega početi čez vikend - da letiš iz LJ v M in tam prestopiš na Menorco Pa ugotoviš, kaj je ceneje - meni se zdi, da je prva varianta cenejša. Vendelina jr.

vijolca73  

član od: 28.4.2006

sporočila: 106

11. jun 2008 11:59

Ah kje nism še vsega prečekirala,od lanskega leta sem pozabila tudi internetni naslov ,vem da je ena nemška stran,kjer obiskovalci ocenjujejo hotele in bivanje tam,še ta mi je pobegnil iz glave,če še tega katera ve,lepo prosim.Ja Jelenčkova prav imaš,saj tudi nameravam do agencij,tudi v Avstriji vijolca73

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. jun 2008 12:36

tripadvisor je pa UK format Vendelina jr.

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

11. jun 2008 13:13

Ja, meni je tripadvisor nujen, kadar čekiram počitnice. Je pa res, da je treba malo vzeti za rezervo, kar tam napišejo. So pa vpisi tudi v italijanskem in nemškem jeziku, prevladuje angleščina. Ta prva varijanta je cenejša, razen če bi letalo iz Lj do Munchna rezervirala veliko prej. So pa počitnice, če greš iz Munchna veliko cenejše, kot pa iz Lj. Dokler nimaš otrok, verjetno že potrpiš tisto vožnjo. Mislim, da celo eni iz Lj organizirajo prevoz do Munchna s kombijem. Če greš s svojim avtom in parkiraš gor, pa tudi ni tako drago. Jelenckova

vijolca73  

član od: 28.4.2006

sporočila: 106

11. jun 2008 14:03

ja hvala vsem....že iščem tapravi hotel....naj varijanta bo verjetno z avtom do Munchna in potem hop na Baleare ..juhuuu vijolca73

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti