Modelčki, okrasje

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

tema odprta - 6. jun 2008 19:51 | ogledi: 3.366 | odgovori: 33

Naročila sem modelčke za okrsiti torto.Notri je res veliko stvari, zadeva pa je za amaterje kot sem jaz zelo vredu.

http://www.quelle.si/ecommerce/showartikel.asp?aid

 

lp

 

sladkajmo se

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

6. jun 2008 20:37

Tudi jaz sem naročila ta komplet. Danes sem dobila pošto in izdelke, ki so bili na voljo, vendar za tega piše, da bo dobavljen konec maja?! barby

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

6. jun 2008 20:49

meni je tudi tako pisalo, pa sem v sredo dobila 1 paket, včeraj mesoreznico-naročila sem jo zato, da bom delala piškote, danes pa sem dobila se okrasje.Ravno to me moti pri tem kataloškem naročanju, da ne dobiš vse hkrati.

Najbrž boš dobila jutri.

lp

sladkajmo se

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

6. jun 2008 21:40

Mizarka, kaj so tiste male bele stvari na sliki? A kakšni kalupi, ali kaj?

čoko

lucijana  

član od: 4.2.2006

sporočila: 284

6. jun 2008 21:40

no tud mene zanima tole in sicer tam ko piše en nastavek z adapterjem...v ta nastavek lahko daš tud navadno kuhinjsko vrčko v katero si prej dal kremo in pol lepo stiskaš ven? a pa je ta komplet vredu, mislim ste zadovoljne z njim? lucijana

tarčica  

član od: 9.9.2007

sporočila: 168

6. jun 2008 21:41

Pa se vam zdi, da je ta zadeva OK? Tudi jaz bi naročila, pa se nikakor ne morem odločit. Lp tarčica

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

7. jun 2008 7:09

Za 10 evrov verjetn ne dobiš nevem kakšne kvalitete, vendar je veliko dodatkov notri, ki bodo uporabni. Mizarka, nič nisi napisala kako izgleda vse skupaj. Je uporabno? barby

lucijana  

član od: 4.2.2006

sporočila: 284

7. jun 2008 7:44

ma saj če je dost trda plastika je zame že čist vredu... sam malo me zanimajo mnenja, ker bi mela itak... lucijana

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8725

7. jun 2008 7:53

Vam povem, škoda ENEGA EVRA. Vse te fore iz razno-raznih nekermanov... ja, uporabljaš, ampak ne za dolgo. Pozdravček!

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

7. jun 2008 9:17

Torej se ne splača,mizarka mal več povej.Tako in tako moram kupiti dresirno vrečko in me res zanima. lp goga

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

7. jun 2008 9:48

Zadeve sicer še nisem sprobala, danes ja na sporedu torta za nečaka. Notri so črke in številke in že pri tem imaš denar notri glede na ceno samih črk pri Pekarni vrhnika, vrečke so pvc tako da je namenjeno bol samo za okraševanje, ne za brizgane piškote, vrečke desirne ali kako se jim reče tiste ki jih že imate noter ne gredo, zraven je tudi  kot čistilna karta na eni strani ima burduro, na drugi je žagica, tretja je ravna, poleg je kot špila- lesena paličica za izdelovanje maslenih rožic- te lahko vidite v mojem albumu- niso delane s temi nastavki,

 

Z robo od queleta sem vedno zadovolna, TV prodaja in Neckerman pa nista vredu, moje iskušnje

poleg so tudi 4 burdurce katere odtisneš na torto, potem pa čez povlečeš črto, notri so

-nastavek za izdelovanje vrtnic

-nastavek za špagete

- za pleteno mrežo

-za listke

za pikice

- za dve različne rožice

 

vredu se mi zdi tudi to, da lahko pri tem sistem menjavaš nastavke, ne da bi bilo potrebno sprazniti celotno vrečko. Z tiste ki nimate še takih stvari je to čisto ok, seveda se pa ne more primerjati z inox zadevami , ne cenovno niti po kvaliteti.

 

vse pa je pakirano v lični škatlici.

lp

sladkajmo se

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti