Omara - košara

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

tema odprta - 30. maj 2008 9:03 | ogledi: 2.084 | odgovori: 7

Na strani od ikeje sem zasledila (tam kjer sam načrtuješ omare in podobno), da obstajajo takšni predalčki/košare, ki jih postaviš na dno omare in vanje vložiš, vse kar imam trenutno v škatlah od čevljev (spodnje perilo, nogvice). Sedaj pa iščem to pri nas in ne najdem, po resnici povedano tudi ne znam povedati kaj to je:) Ima mogoče katera to doma in mi laho pomaga, kje bi dobila te predalčke.

Hvala in se opravičujem že vnaprej ker sem tako nejasno napisala, samo kaj ko še sama ne vem kaj želim:)

patty

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

30. maj 2008 9:33

Jaz vem kaj iščeš ;) Moja sestra ima to v omari in v dnevni sobi na policah. Vem da je kar dolgo iskala, sicer našla, ampak je bila cena taka, da se je vsedla v avto in šla ponje v Ikeo. Mislim, da je bila cena tu še enkrat višja. Jo bom pa popoldan vprašala, kje v Ljubljani jih je našla, če te vseeno zanima. Issi

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

30. maj 2008 9:34

Jaz sem jih dobila tule: http://mizarstvo-stritar.si//index.php?option= http://mizarstvo-stritar.si//index.php?option= Lahko jih "namontiraš" kot je prikazano oz. jih imaš v omari kar tako. Jaz imam notri spodnje perilo. So zelo lične in uporabne. Če je to to kar iščeš potem pokliči na prvo številko na spletni strani (Andraž) http://www.mizarstvo-stritar.si/index.php?option=c Če imaš še kako vprašanje kar vprašej. alexis

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

30. maj 2008 9:49

Issi in alexis najlepša hvala...ja tole je to kar iščem, malo lepše izgleda kot pa škatla od čevljev:) Tile predalčki pri tem mizarju izgledajo zelo lične, všeč so mi, upam samo, da cena ni previsoka. Hvala alexis za linke in vse info. Issi če izveš še kaj od sestre prosim poročaj...a iz ikeje lako naročiš preko interneta? Hvala tudi tebi. patty Sporočilo je spremenil(a) patty dne 30. maj 2008 09:49:38

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

30. maj 2008 9:58

Iz Ikee lahko narečiš preko interneta, samo ne vseh reči. Na spletni strani ti tako ali tako pri vsakem izdelku piše ali je dostopen preko neta ali ni. V Ikeo se ti splača it, če imaš kaj več za prinesti. Jaz ponavadi še za kako prijateljico kaj prinesem. Vse kar rabim si naprintam, potem pa gor pridno nabiram. A kdo ve, kaj je to s tem preurejanjem trgovine nekaj? Ne bi rada gor šla in bi bilo vse razturano. Imam pa veeeliko za prinesti. Jelenckova

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

30. maj 2008 11:11

Jaz sem predalnik, ki ga vložiš v omaro, kupila kar skupaj z omaro (novoles).  So trije predali, se nič ne montira, kar vložiš na dno omare. Ni bilo drago, saj sem za 6 krilno omaro, visoko do stropa, dodatnimi policami in tem predalnikom, za vse skupaj takrat dala okrog 100.000 sit.

omarapredal

matilda

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

30. maj 2008 11:13

Mislim, da se dobi take žičnate košarice za montažo pa tudi v bauhausu, odkar je prenovljen sicer ne vem.

matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti