Pozdrav z dunaja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. maj 2008 15:48

Mamamia, sem videla tisto gostilno v enem izmed vodicev, ma ne bo cajta za vse. Danes sva se razvajali s falafli. Zdaj sva morali priti pa kar nazaj v hostel, ker sva se konkretno oblozili z zacimbami in ni bilo sanse, da taki hodiva okoli se cel dan.

Starbucks in tortice - ne na Dunaju, v domovini Sacher tortice, sva pa sli tja na kavo, tip kar ni mogel verjeti, da ga v Slo nimamo. Saj ni treba, da uvozimo ravno vsako amerisko domislico.

Vreme je pa res super, danes je ze za opanke in kratke rokave. Se pravi, da se nama jutri obeta slovenska kislica.  Kaj pa moje plezanje v nedeljo?

Loni Makaroni

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

23. maj 2008 16:27

Loni nič bat, v nedeljo bo lepo vreme, in tako se bo nadaljevalo še cel naslednji teden. Sem videla tule: http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?part|SI|SI000|LJUBLJANA&metric=1 Bolje da bo res tako, ker to vreme ni za nikamor!! saš

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

23. maj 2008 22:12

Uh, Loni !!! Šele zdaj sem zasledila vajin " babji dan".  mejta se fejst in fajn in tako, kot čez dan uživajta tudi zvečer. Pa še  za nazaj in za naprej.

V nedeljo boš ti imela vreme prav gotovo lepše, kot jaz jutri, a se ne damo.

kobra 1

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

24. maj 2008 0:38

Loni je napisal/a:

Starbucks in tortice - ne na Dunaju, v domovini Sacher tortice, sva pa sli tja na kavo, tip kar ni mogel verjeti, da ga v Slo nimamo. Saj ni treba, da uvozimo ravno vsako amerisko domislico.

Loni Makaroni

Bolj kot strinjati se ne morem

 

Dekleti imejta se fajn!

Jerneja USA

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

24. maj 2008 7:19

kobra 1 je napisal/a:

Uh, Loni !!! Šele zdaj sem zasledila vajin " babji dan". mejta se fejst in fajn in tako, kot čez dan uživajta tudi zvečer. Pa še za nazaj in za naprej.

V nedeljo boš ti imela vreme prav gotovo lepše, kot jaz jutri, a se ne damo.

kobra 1

Ma ne vem če je " babji dan ". Mali varaš se neki nič ne oglaša, zdi se mi da so ga imajo s sabo, pa nočejo povedat.

ežoj

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

25. maj 2008 10:31

He, he, ežoj, misliš, da bi bili lahko tiho, če bi bil Mali varaš zdraven?

Zdaj sva že nazaj, našportani od hoje, meni sicer malo pušča nos, (po moje je bilo krivo navdušenje nad  Breuglom) ampak ni sile... Načvekali sva se tudi in nasloh imeli FINO. Babji dnevi so itak vedni fini, ne?

 

In ja, še lepo vreme je danes tukaj, sva ga privlekli s seboj...

lidka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

25. maj 2008 10:51

Evo še ena prehladno alergijsko smrkava, očitno je bilo nekaj sumljivega v dunajskem zraku, tako da nisem šla na plezarijo, ampak se razvajam v brezdelju doma. Lidka, hvala za super družbo, me veseli, ker ti avta niso cukradli A. je namreč mislil to čisto resno, imam pa zdaj doma že vse sestavine na kupu za Sacherco. Ker tiste čokoladne priboljške smo že kar orng načeli. Loni Makaroni [rozica]

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

25. maj 2008 11:12

A sva se nalezli, a?

Sicer pa tudi tebi hvala za družbo in vodenje, (jaz sem bila pač prvič in malce zmedena...). Saherco pa bom tudi jaz delala v kratkem, po receptu od Venturini, tista mi je super dobra!

 

Jaz že čekiram vse slike še na natu ravnokar. Pa Brownovo zelje na netu bolj švoh zgleda... (pa že za ostale razstave čekiram, če je kaj užitnega...).

 

Lepo nedeljo vsem...

lidka

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

25. maj 2008 11:17

Hej, punci, povejta, no, kaj vse sta nakupili na Naschmarktu! Že kar lep čas nisem bila na Dunaju, pa sem zaljubljena v to mesto. Se mi je kar milo storilo! Pa lepo nedeljo! fresh

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

25. maj 2008 12:18

Predvsem začimbe, oreščke, rižev papir za suši, svežih stvari pa ne, ker bi jih bilo malce težko sveže prinesti do Ljubljane. Vrtnične cvetove, karkade, galango, posušene koriandrove listke, pomarančno lupinico, hariso, še nekaj zadev za sodelavko..., skratka, vsaka je prišla oborožena z eno vrečo ekstra domov. Pa raznorazne čokolade sva dobili v eni čokoladnici. Lindt ima celo tako temno s figami, pa eno s sivko, prvo smo že pojedli, njami. Loni Makaroni [rozica]

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti