zadnje vabilo na piknik ;-)

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

8. maj 2008 22:21

Blagor vam! Medtem ko se boste vi na pikniku zabavali, bom jaz v neuke buce vtepala osnove dvostavnega knjigovodstva ..... Uzivajte tudi zame in zabelezite kak nov zanivim recept! ribica

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

8. maj 2008 23:21

Že odkar vem za tale datum, še bolj pa od uradnega vabila, ki me je zelo prijazno presenetilo, že od takrat preklinjam Murphyja. Od zgodnjega jutra v soboto do pozne noči v nedeljo imam seminar, na katerega sem že zdavnaj prijavljena. Še več, pri datumu sem soodločala. Če bi takrat vedela za tole ... Kot sem komaj čakala, da vidim in spoznam širšo kuharsko srenjo, tako mi je zdaj žal, da se je to zgodilo na isti datum. Da ne bom preveč jamrala in stokala ... želim vam, da imate prekrasno vreme, da uživate in da konzumirate kako baklavo in kak sočen čokoladni košček tudi zame. seherezada

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

8. maj 2008 23:49

....in vsekakor vse skupaj dobro pofotkate,da bomo videli,kako ste se imeli fajn! Kristina

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

8. maj 2008 23:56

Žal tudi mene ne bo z vami, ker delam, sem že mislila da bo nekak potegnalo pa žal ne bo šlo . Se pa vseeno imejte skrajno lepo, vreme sem vam pa naročala tak da samo uživajte. Bom mislila na vas, ko bom gnetla mišice. ps- pa hvala za vabilce po pošti , sem bila prijetno presenečena maserka

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

9. maj 2008 7:09

Jernej hvala lepa za pošto,mi je tista slikca prav fajn polepšala jutro,... Imamo dan odprtih vrt in delovno akcijo,drugače bi me pa najverjetneje že sam firbec gor nesel,... Imejte se sončno,veliko se smejte in kakšno dobro slaščico še zame pojejte,... anaeva

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

9. maj 2008 7:21

Dragi Jernej in vsi, ki ste "krivi" za kulinariko!

Najlepše se zahvaljujem za vabilo, ki ste mi ga poslali, vendar se opravičujem, ker zaradi neprestavljivih obveznosti ne morem priti na srečanje. Lepo se imejte in veselite se še namesto mene.

 

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

9. maj 2008 7:25

Ker ne morem priti, sem se odločila, da vam bom pa vreme zrihtala! tudi tp nekaj šteje, a ne?

No, tudi Prekmurke ne bo, ker je zbolela, na žalost. Bove pa z mislimi z vami, rihtali in "šraufali" vreme, vi pa se pridno fotkajte in kakšno lepo fotko prilimajte. Prav?Želim vam lepo vzdušje in obilo kulinaričnih užitkov!

Kyara

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. maj 2008 7:32

Saj opravičevati se pa res ni treba ...

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

9. maj 2008 15:06

Atina, imaš prav.

Simona84 :)) hvala za pohvale. Imam še nekaj novih izredno finih receptov, moram se spraviti, poslikati in poslati v bazo. Mislila sem, da bom lahko prinesla poskusit na piknik, pa so se spet datumi poigrali z mano. Škoda. Pa ob drugi priliki.

Lepo lepo se imejte. LP

Anja

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

9. maj 2008 15:12

Mi pa že gremo od doma..... juhuhu Se vidimo jutri. Lp E.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti