Idealna ženska

tema je zaklenjena

alenka5  

član od: 24.2.2006

sporočila: 196

21. apr 2008 12:21

Ali je to predvolilna kampanja ali kaj. Taka tema niti slučajno ne spada na kulinariko (no še marsikatera druga ne), ampak tole me pa že jezi. Vsake oči imajo svojega malarja, idealov pa ni, razen ko v najstniških letih še verjamiš takim foram (pa današnji najstniki mislim da nič več). O Katarini Kresal pa toliko: je res čedna pa jezik ji dobro leti, pa zavzema se za malega človeka, sama pa je izbrale bogatega zavaljenega in nič kaj lepega dedca, okrog se vozi s pregrešno dragim avtomobilom, v Lj je s svojim partnerjem lastnica več prestižnih stanovanj, prehranjuje se pa v najdražjih restavracijah, od časa do časa pa si naroči catering (seveda dražji) tudi na dom, da o oblekah sploh ne razpravljamo. No, vse to sem prebrala v tisku in če oni lažejo, lažem tudi jaz. Evidentno je le to, da ima zavaljenega in nelepega (pa tudi čisto nič simpatičnega) partnerja. Vsaj moj "malar" ga tako namala. lp Alenka alenka5

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

21. apr 2008 12:25

Nekaj pa ji očitno le manjka do popolnosti - vsaj v Wranovih očeh - saj jo je kratkomalo preimenoval v Kristino

rrr

neznan uporabnik

21. apr 2008 21:45

se opravičujem imena mi res niso pomembna,naj bo kata,je pa super.uspela je premagati veliko moških.slovenska železna lady.ne ji zavidat,raje ji čestitajte.pa lep pozdrav. VINKO

Anica iz ČD  

član od: 6.11.2007

sporočila: 38

21. apr 2008 22:36

WRAN51 je napisal/a:
se opravičujem imena mi res niso pomembna,naj bo kata,je pa super.uspela je premagati veliko moških.slovenska železna lady.ne ji zavidat,raje ji čestitajte.pa lep pozdrav. VINKO
Sočustvujem s tabo. Anica iz ČD

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

21. apr 2008 23:12

alenka5 je napisal/a:
Ali je to predvolilna kampanja ali kaj. Taka tema niti slučajno ne spada na kulinariko (no še marsikatera druga ne), ampak tole me pa že jezi. Vsake oči imajo svojega malarja, idealov pa ni, razen ko v najstniških letih še verjamiš takim foram (pa današnji najstniki mislim da nič več). O Katarini Kresal pa toliko: je res čedna pa jezik ji dobro leti, pa zavzema se za malega človeka, sama pa je izbrale bogatega zavaljenega in nič kaj lepega dedca, okrog se vozi s pregrešno dragim avtomobilom, v Lj je s svojim partnerjem lastnica več prestižnih stanovanj, prehranjuje se pa v najdražjih restavracijah, od časa do časa pa si naroči catering (seveda dražji) tudi na dom, da o oblekah sploh ne razpravljamo. No, vse to sem prebrala v tisku in če oni lažejo, lažem tudi jaz. Evidentno je le to, da ima zavaljenega in nelepega (pa tudi čisto nič simpatičnega) partnerja. Vsaj moj "malar" ga tako namala. lp Alenka alenka5
Če si lahko privošči, zakaj ne. Atina

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

21. apr 2008 23:35

WRAN51 je napisal/a:
.....ne ji zavidat,raje ji čestitajte....
Zakaj bi ji sploh katera ženska zavidala? Ne zastopim... Ne vem kaj ima ona, česar jaz nimam... Urša

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

22. apr 2008 6:58

urssa je napisal/a:
Ne vem kaj ima ona, česar jaz nimam... Urša
Atina je napisala, da ima Katarina zavaljenega in nelepega (pa tudi čisto nič simpatičnega) partnerja. No, morda je to odgovor na tvoje vprašanje blažkaa

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. apr 2008 7:36

urssa, bravo. Jaz že ne bi hotela biti njej podobna.

Loni Makaroni

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

22. apr 2008 8:19

No to zdaj tudi ne smemo biti nesramne, če je on sodček ji je bil že všeč. Vedno ko kdo omeni kakšno res lepo žensko, se me obregnemo in najdemo 1000 razlogov kontra. Moške moramo pa tudi malo zagovarjat. Najbrž se oni isto počutijo kot me, ko omenimo kakega mačota. Jaz bi rekla tako: Katarina Kresal je men simpatična, urejena ženska, jo rada pogledam na tv, prav tako sem pa simpatična, urejena in oh in sploh tudi jaz, pa katka lopatka, pa loni, pa urssa pa vse ve kolegice tukaj na kulinariki-dokler se tako počutite in imate to v glavi. Pa pridne bodite Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti