Višavski terier

balea  

član od: 28.9.2005

sporočila: 40

8. apr 2008 19:51

Lep pozdrav Sem šla pogledat,imajo samčka in samičko,letos imasta prvič mlade.Vidla sem tud papirje od mamice in atija,jaz zdaj upam da res ni kak ponaredek.Psi morem rečt da so bli v lepem okolju,tak da res upam da ni kaj narobe.Psa sem si reervirala,sicer so zdaj še premali in ga lahko dobim komaj če tri tedne.Čez dva tedna pa si jo lahko grem izbrat,ker zdaj tak ne gre,ker so vsi enaki:) Jaz res prisrčno upam da se nisem nasrala in da to ni kak prekupčevalec s psi.Je pa doma 300m vstran od mene,tak da če bo kaj narobe vem, kje se oglasim.So pa mi rekli da lahko pridem pogledat psičke kdaj želim,tak da mislim da je res vse ok. Tak da zdaj čakamo dan d,pa potem javim kak je naša Ajaša:) Hvala vsem za odgovore balea

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

8. apr 2008 20:14

balea,

glavno da boste imeli psička in da se boste imeli radi! Vso srečo. Pa upam, da ne bo toliko lajal kot naša.  Pa poročaj kako in kaj!

Anja

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

8. apr 2008 21:47

sem vesela, da je vse fajn izpadlo mala zelena

balea  

član od: 28.9.2005

sporočila: 40

9. apr 2008 10:00

Ja hvala,tudi jaz se že veselim našega"naraščaja".Sem mama dveh otrok,sina in hčere in to bo pravo presenečenje za njiju dva,ker nimata blage veze,kaj dobimo.Upam da bo res ok.Presenečenje bo pravo!!Vam javim kak bo kaj z našo Ajšo,ime sem jaz izbrala:))))) balea

mestnac2  

član od: 22.11.2005

sporočila: 129

9. apr 2008 11:11

Sama imam ****-tzuja, ki sem ga kupila pri vzrejiteljici. Videla sem oba starša, res pa je, da nima rodovnika, kar me pa sploh ne moti. Zanj sem plačala 300 EUR. Prepričana sem, da lahko tudi višavca dobite za manj denarja, sicer brez rodovnika, samo potrpežljivi morate biti in gledati oglase, predvsem na Bolhi. Pred tem sem imela "čistokrvno" mešanko, ki sem jo vzela iz zavetišča. Bila je najboljše bitje pod soncem, vendar je po 8 letih hudo zbolela. Ko sem jo vozila k veterinarju in pasjemu psihiatru, so mi dopovedovali, da ima posledice zaradi več kot slabega življenja v mladosti. Dobila sem jo staro 2 leti v katastrofalnem stanju. Ko je zbolela, sva se pol leta obe borili, vendar je moj razum končno sprevidel, da ji umetno daljšam življenje na njeno škodo in njeno trpljenje. Tako sem se poslovila od nje in po 4 letih se ponoči še vedno velikokrat zbudim, ker slišim njeno smrčanje. Rekla sem: Nikoli več nobeno žival v hišo! Vzdržala sem 3 leta. Odločila sem se za tega malega kosmatinca in se napačno odločila, da mu bom nudila vse, da ja ne bi imel kasneje kakšnih psihičnih težav. No, in sedaj jih bom kmalu imela sama, ker me nič ne uboga, ker je popolnoma gluh za kakršnoliki komando, ker počne samo tisto, kar se zdi njemu prav. Ja, ja, še telefonske pogovore imam omejene, ker tako laja, ko se pogovarjam, da seveda popustim jaz in še in še in še nešteto norčij iz vsakdanjega življenja. Trenutno ima neizmerno rad mojo pižamo in ko jo zjutraj slečem, si vzame zgornji del, zleze vanjo in hodi z njo po stanovanju, ničkolikokrat se prevrže z no, pa tudi zaspi v njej. Odločil se je tudi, da ne smem imeti nobenega gumba na posteljini in je potrgal vse gumbe, zato sem kupila vso novo posteljnino z zadrgo. Ko je moj veterinar videl tega škrata, se je veselo nasmejal in rekel, da mi bo ta pa res dal vetra. Vedel je, da sem tudi prejšno psičko preveč razvajala. Ja, res me vsak dan nekaj čaka, ampak kljub vsemu, verjemite, da prav uživam v njegovih norčijah in pozabim biti huda! Povedati pa sem hotela samo to, da je odvisno od nas samih kako si bomo žival vzgojili, pa če so mešančki, z rodovniki ali brez! Res prinesejo na svet svoje gene, vendar je (vsaj moj) takšen zaradi moje nevzgoje. mestnac2

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

9. apr 2008 13:12

Hehe, vetra ti bo dal toliko kolikor mu boš pustila. Sicer pa si napisala lep zaključek. Želim ti veliko sreče in lepih trenutkov z njim. Lp Nasha

balea  

član od: 28.9.2005

sporočila: 40

26. apr 2008 21:08

Pozdravljeni Pa smo dočakali našo malo Ajšo.Danes zjutraj sem šla malima na sprehod,in kao mimo te hiše,pa sem rekla da si grem ogledat sam en avto:) Ko smo prišli v garažo maladva nista mogla skrit navdušenja.Hčera sploh ni verjela da lahko kužeka odnese domov.Celi dan sprašuje kdaj se bo budila iz sanj,ker sanja da ima psa.Dan smo preživeli napeto,kdaj bo kje nastala kakšna lužica:)))) Kar se tiče lastnikov sem dobila dober občutek tudi danes,ker so vzeli moje podatke si jih napisali tako,da kot kaki preprodajalci mi niso zgledali,res ne.Gospod je reko naj se pridemo kaj pokazat,... No naša Ajša zdaj spi,upajmo da bomo noč prespali brez joka,ker ko psiček zajoka,zajokata tud sin in hčera,tak da res ne vem koga naj prvo potolažim.Vam javim kako bo naprej.Aja pa kar grist je tud že začela:)))) Vsem lep pozdrav balea

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

26. apr 2008 22:00

Iiii, kako ste lušni. Vse bo vredu. Jelenckova

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

27. apr 2008 9:11

;) Joj tole mora bit en cukr! ja, lužice verjetno na začetku bojo...ampak se hitro učijo tele živalce. Pri nas je bil problem z lulanjem tudi ta, da se je psička tako razveselila, ko smo prišli domov, da ni mogle zadržat in je naredila malo lužico. Nismo je kregali, ker smo vedeli da ni nalašč, ampak smo jo takoj ko smo prišli čez vrata prijeli in nesli na travo... in tako se je težava z odraščanjem rešila. Zdaj zdrži tudi 8-10 ur in se nikoli ne polula notri, tudi če je vesela. mala zelena

medvedka lara  

član od: 23.11.2007

sporočila: 31

28. apr 2008 19:17

jzt bi vam svetovala,da si raje uzamete maltežana. Je zelo podoben terierju in ni tako nagnjen k boleznim medvedka lara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti