Živio mi lahko odgovorite?

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

3. apr 2008 20:01

hvala mi je bilo strašno zanimivo hvala elaphus pa tudi tebi roncolino

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

3. apr 2008 20:17

Hehe, Ferda,pišeš, da ti je bilo strašno zanimivo, zdaj pa ne vem, ali ti je bilo bolj strašno ali bolj zanimivo????

LP

cervus

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

4. apr 2008 0:57

*Alisha* je napisal/a:
Simona84, tud pri nas imamo činčilo in sicer že 9 let, pa je res kar družabna, samo mislim da se je najbolj navadila name, saj se ostalim ne pusti ujeti v kletki, se jim takoj skrije v tak "rov", ki ga ima notri. Pa povem da mi je na začetku 2x ponoči ušel iz kletke (jo je imel na balkonu, sedaj zaradi varnosti ne več), in sicer je skočil iz 5 metrov visoko, se skril v sosedovo lopo in tam čakal skoraj cel dan, na srečo pa mu ni nič bilo. No pa še en komentar: elaphus, mojmu činčilkotu je verjetno bolj všeč da je pri nas kot pa da bi ga kje odrli iz kožuščka in ga porabili za krzno. Še vedno jim je bolje da so ljubljenčki, kot pa da se jih žive odira iz kože. *Alisha*

 

Ja činčile so res pravi srčki... in sem zelo užaljena, ko z njim letam okrog po hiši (predvsem, če je kdo na obisku, da malo ponagajam z njo) in govorijo, da naj odnesem to podgano stran. Niti slučajno ni podoben podgani in je najlepša živalca pri hiši! Če je že čemu podoben, spominja mogoče na polha, drugače pa je unikat med vsemi činčilami. Sicer se hecam, ampak za nas je. Preden smo ga kupuli, so nas opozarjali, da to ni domača žival za crkljanje, pa se je na koncu izkazalo popolnoma drugače. Res vedno čaka, kdaj ga bo kdo počohal

 

Mi je bilo pa res zanimivo prebrati, ko si napisala, da vam je ušel in da ste ga ujeli. Tukaj sem pa res pogledala   

Lep dan in veliko se smejte

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

6. apr 2008 20:07

alisha prav imaš res so za crkljat te male činčile. in sem tudi nad njimi zeli navdušena saj so tako mehke da sploh ne veš da kaj držiš v rokah..... in nasploh se jih da zelo rascrkljati. preverjeno

anu  

član od: 4.4.2010

sporočila: 11

21. maj 2010 12:12

hay! Jaz imam par rakunov in dva mladiča stara en mesec. Niso moji nič prijazni, ne da se jih cartat. Tudi če jih pobožam ali češem, mi takoj pobegnejo. Jejo vse od pesjih briketov, sadja ,jajc, rib, mesa, orehov, lešnikov, črvov, ptic,... Imam jih v boksu 4X4X4 m, z hišico in plezali.Kar dosti dela je z njini. Zdaj ko pa ima mladiče sploh ne upam k njim, ker so napadalni, še posebej mati. Na začetku smo bili vsi zelo za rakune, ampak zdaj mi je že žel, da jih imamo, ker niso taksni kot so nam trdili, divlji so. Imamo jih pa že 5 let. lp anu

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti