Rabac

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

26. jul 2008 19:10

Kamp vsaj ta,ki je bil zraven hotelov to je v zalivu Maslinica sem videla kar nekaj psov,ki so jih ljudje imeli sabo.Spomnim se družine,ki je imela kar pet majhnih kužkov,patudi večjih je blo kar nekaj.Atnes ti kar zavidam,da greš dol,bi šla kar s tabo samo pol bi mojo šefico kap.Nas manjka za delat. chappy

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

27. jul 2008 0:33

Chappy in Loni hvala za inf.,nič zavidat gremo "le" za 4dni,ker lahko tudi mojo šefico kap,tega pa ne želim. Sem se tudi jaz potrudila in poiskala na int. in je v obeh kampih dovoljen kuža.Vprašanje mi je padlo na pamet ko sem prebrala ta forum in še enega iz povezave ki je bil že malce star in je pisalo,da ni psov.Sem se kar malo prestrašila. Lp ATNES

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

27. jul 2008 13:07

Dopust v Rabcu je na žalost že za nami. Rečem lahko le, da je bil to eden najlepših dopustov. Kraj "diha" v turističnem duhu, ni pa nekega norega, glasnega nočnega življenja, kar je super za družine z malimi otroci, kot smo mi, ali na splošno, bi lahko rekla, da je to kraj, kjer si greš res odpočiti. Letovali smo v hotelu Valamar Bellevue v zalivu Girandella. Res super, klimatiziran hotel, z odlično ponudbo hrane, amimacijo za otroke in odrasle, z zelo lepo, urejeno in čisto plažo, ki jo sestavljajo številni majhni zalivčki, tako, da na plaži ne leži na 1000 ljudi, eden zdraven drugega (taka plaža se mi je zdela od hotelih Mimosa, Hedera in Narcis in ob samem kampu). Prijazno, vedno nasmejano in vljudno osebje od sobarice, do natakarjev, kuharjev (v restavraciji je tudi show cooking - določeno hrano pripravljajo kar pred očmi gostov), animatorjev (ti skrbijo za večerno animacijo gostov, organiziran je tudi mini disco za najmlajše, za otroke imajo šolo plavanja, med dnevom je na treh različnih lokacijah v bližini hotela razna športna vadba - aerobika, nordijska hoja...)..., pa vse do direktorice hotela. Vsa personal deluje, kot en tim, ki da vse od sebe, da bo gost zadovoljen. Hrana je samopostrežna. Za večerjo: od pic, ki jih picopek pripravlja v živo za zbirčne otroke, pa razne hladne solate, kuhane in sveže zelenjave, ribe in ribje jedi, razne vrste mesa, več vrst toplih prilog, malo morje različnih sladic, sezonsko sadje, več okusov sladoleda... Razen pic, ki so bile vsak dan, se je ostala hrana vsako dnevno menjavala. Dva dni pa je bila tematska večerja - enkrat istrska, drugič pa ribja. Za zajtrk vsaj 10 vrst kruha, ki ga sami pečejo, rogljički, razne vrste marmelad (jaz sem padla dol na borovničevo), siri, salame, sadje, jajca pripravljena pred gosti v živo na več načinov, prav tako so v živo pekli tudi palačinke, sveže sadje, razni jogurt, razni kosmiči,... celo sojino mleko nudijo! Hrana je res odlična! Vsak večer je bila v hotelu živa glasba z animacijskim programom. Enkrat jazz, drugič neka dalmatinska klapa,... vsak dan drug program. Naša družina je bila zelo zadovoljna, tako, da se drugo leto sigurno vrnemo nazaj v Rabac. Mijan Sporočilo je spremenil(a) Mijan dne 27. jul 2008 17:54:33

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

27. jul 2008 13:49

Mijan enako hrano,plažo,postrežbo sva midva z možem doživela v hotelu Park na Punti Verudeli-3 km iz Pule....tam sva bila 5 dni in res brez pripomb....ko sva prišla domov sem poklicala na agencijo Sonček in jim povedala,da so me že drugič presenetili z dopustom in bom še letovala preko njih. kuharca37

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

3. avg 2008 19:38

ATNES Kako je blo kaj v Rabcu,a ste bili zadovoljni.Smo ravno danes obujali spomine in se smejeli oslu ki pleše,smo si ga doli kupili za spomin. chappy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti