Čemaž, divji česen

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

18. maj 2011 6:03

Foodonist, na našem portalu je v navadi, da vsak uporablja tako dober jezik, kot ga zna. Zdaj pa presodi o sebi.

O tvoji spoštljivosti bi se pa dalo kakšno reči. Še posebej o spoštljivosto do narave.

neznan uporabnik

18. maj 2011 9:02

Foodonist, ne klobasaj!

Ni treba pisat in se obnašat lepo samo zato, da bo "Rimljanki na dušo".

Naredi to zase. Na tak način se učlovečiš.

japaja

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

18. maj 2011 9:14

Foodonist, svetujem ti, da si kupiš tri knjige (če veš, kaj je to) in sicer: knjigo o lepem vedenju, knjigo o Slovenskem jeziku in knjigo o gobah, jih prebereš in boš videl kakšne neumnosti trosiš in smetiš na forumu.

janko1

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

18. maj 2011 9:58

Res, zaradi mene pač ni treba lepega vedenja. Vse ostalo sta pa japaja in janko1 napisala, mi ni treba več izgubljati besed. Si pač dovolj (in preveč) povedal s svojim pisanjem. Skrit za anonimnostjo, seveda. Bi enake trosil tudi v javni podobi?

rimljanka

foodonist  

član od: 14.4.2011

sporočila: 14

18. maj 2011 10:13

Janko ma ti to resno ali se malo hecaš???tok k sm jst knjig prebral ,jih ti vidu nisi.Ne rebim jst nobenega svetovanja s tvoje strani ,ker mi ne sežeš do kolen ,niti po izobrazbi ,niti po čem drugem.Moderator ,če bi vsi imeli tak odnos do narave kot ga imam jst ,bi bli gozdovi veliko manj onesnaženi.ČE PA KOMU KAJ NE PAŠE NAJ NE BERE ,ZELO PREPROSTO.NE RABIM PA DA MI LJUDJE KOT STE VI SOLITE PAMET ,KER MI JO V NOBENEM POGLEDU NE MORETE. LEP POZDRAV VSEM 

foodonist

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. maj 2011 10:43

Jaz nisem nekaj verna, ampak za tebe pa bom ene tri Zdrave Marije zmolila...

Začetnica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

18. maj 2011 11:16

Foodonist, moderator te je že opozoril, zdaj te pa še jaz. Malo se pomiri, globoko nadihaj svežega zraka in spoštljivo obnašaj na forumu in to v slovenščini! Smo forum, kjer se piše samo v slovenščini.

In ne svetuj ljudem, naj kar tako trgajo gobe, ker odgovarjaš za napisano, tudi če misliš da si anonimen. Ko se bo kdo zastrupil zaradi tvojega nasveta in bodo mene povprašali z nalogom, kdo si, jim bom moral izročiti tvoj IP in čas in po tem te najdejo in potrkajo na vrata. Nisi tako skrit kot misliš. Zato piši le stvari, ki ne navajajo na hude posledice.

V primeru neupoštevanja zgornjih nasvetov bom prisiljen odstraniti sposobnost, da lahko sodeluješ na našem forumu. Branje ti bo seveda ostalo.

Jernej - administrator

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

18. maj 2011 11:27

Jah, Foodonist, ko se ravno hvališ s svojo izobrazbo, pa koliko knjig si prebral..., tega iz tvojih zapisov ni videti. Ko človek bere tvoje globokoumne prispevke se mu zazdi, da je za teboj nepopolno osnovno šolanje. Saj s tem, da ima človek nizko izobrazbo ni nič narobe, narobe je, da hoče prepričati druge, da zna in ve več kot kdorkoli drug.

Ko se boš zavedel, da nekateri pač vedo in znajo  več od tebe, takrat boš postal človek, ki se je pripravljen učiti od drugih. Dokler pa si sam sebi samozadosten, pa ne bo iz učenja nič. In učili naj bi se celo življenje, ali pač ne?

rosie

karajan  

član od: 21.2.2007

sporočila: 98

18. maj 2011 13:36

He he, tale foodonist je pa res ena zabavna kreatura ;)). Le kaj je mislil z svojim nickom foodonist ? Spominja me na kakšno žabo ki reglja v prazno in utihne, ko se kdo približa... 

Uživamo v lepem, tudi na tem forumu, naj nam hrana in lepo vedenje tekne. Zato si tukaj pomagamo, da v tem uživamo.  

Ni vsem bilo dano, da bi postali, kar bi želeli... zato imajo tudi takšni žabci pravico, da se predstavijo...

 

Carpe diem 

karajan

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

4. mar 2012 15:39

Z lepega nedeljskega potepanja po gozdu ob Muri sem prinela prvi letošnji čemaž. Super, bomo zopet uživali.

regica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti